Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

GPS навигацията ми е подарък от Германия и не иска изобщо да се отключва аз си мисля че причината е че е  купена от Германия и не засича спътниците тук нщ такова . Но се надявам да има някой по компетентен от мен и да сподели всичко това което знае  за модела щот Мен ме няма въобще . Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GPS навигацията ми е подарък от Германия и не иска изобщо да се отключва аз си мисля че причината е че е  купена от Германия и не засича спътниците тук нщ такова . Но се надявам да има някой по компетентен от мен и да сподели всичко това което знае  за модела щот Мен ме няма въобще . Благодаря предварително.

Проблема е по-скоро че вероятно нямате карта на България, иначе сателитите нямат нищо общо

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е по-скоро че вероятно нямате карта на България, иначе сателитите нямат нищо общо

добре а може ли да ми дадете линк за този модел  карта на България аз търсих но не успях ще ви бъде благодарен също така не мога да го отключа да ми пусне десктопа.

Редактирано от scorpa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добре а може ли да ми дадете линк за този модел  карта на България аз търсих но не успях ще ви бъде благодарен също така не мога да го отключа да ми пусне десктопа.

Потърсете на сайта на iGo от къде можете да си закупите карти

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Потърсете на сайта на iGo от къде можете да си закупите карти

не мога ли да си изтегля  а и как има за някои GPS  има готови благодаря за вниманието и бързите отговори .

Редактирано от scorpa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не мога ли да си изтегля  а и как има за някои GPS  има готови благодаря за вниманието и бързите отговори .

Тези карти са обект на авторско право, а както пише  в точка 2.10 от правилата търсене и предлагане на подобни материали в този форум не се толерира

П.П. Освен това ако софтуера е iGo (както предполагам) не е ясно с какъв лиценз е и дали въобще можете да ползвате други карти освен за Германия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези карти са обект на авторско право, а както пише  в точка 2.10 от правилата търсене и предлагане на подобни материали в този форум не се толерира

П.П. Освен това ако софтуера е iGo (както предполагам) не е ясно с какъв лиценз е и дали въобще можете да ползвате други карти освен за Германия

ok мерси много 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.