Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, можете ли да ми покажете какво мога да си закупя за тези пари, ако може да не са готови конфигурации (мисля че така е по-добре, все пак вие кажете де кое е по-добре, готова конфигурация или такава която да отида и кажа какви части искам) за около 550 лв, макс до 600 лв....без монитор, клавиатура, мишка са тези пари.

Предпочитам процесорът да е на Интел, видеото съм имал Нвидия geforce 8400 и ати хд 5450...охлаждане не разбирам, ако може да напишете 1 ред минимум колко да е като мощност, охлаждането съм бос също. Затова и ви пиша тук, не съм много запознат и ще съм ви благодарен ако ми отделите няколко минутки от времето си да ми помогнете :). Друго, което да кажа не се сещам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето това:

BB код:
GB GA-F2A55-DS3 A55 FM2
ATHLON X4 750K /BOX/FM2
4GB DDR3 1600 A-DATA
500GB TOSHIBA SATA 6G/7200/32M
CX-2G67 /NO PSU
NJOY 450WGX 450W Passive PFC
SAPPHIRE HD7750 1G GD5 BULK

Обща стойност - 622.43 лв. с ДДС

Ако не можете да си позволите тези 22 лева отгоре, взимате 7730 SAPPHIRE HD7730 1G GDDR5 BULK
Линк:
http://nikem-bg.net/cart/47462p1r47525p1r45925p1r46704p1r48676p1r1045p1r45743p1rf.html

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

^ На това желание на автора не е обърнато внимание "Предпочитам процесорът да е на Интел".   Ето с Intel: CM 250 SERIES W/500W PSU 500GB TOSHIBA SATA 6G/7200/32M 4GB DDR3 1600 A-DATA G3420 3.2GHZ/3M/BOX/1150 ASROCK H81M-DGS /1150 SAPPHIRE HD7730 1G GDDR5 BULK Обща стойност - 587.05 лв. с ДДС   Иначе, с AMD ще е по-производителна конфигурацията, и ако автора не държи на Intel, 750К е за предпочитане.

Редактирано от baikolio95 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обща стойност - 600.26 лв. с ДДС

С включена записвачка! Ако не ви трябва я извадете от цената!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е адски фенско, да жертваш производителност що се отнася до такъв нисък бюджет, само за да пише интел под капака :>

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не разбирам много от части, затова и направих тема тук. Приятели са ми казвали че Интел>АМД, АМД прегрявали, работят на по-високи температури, не знам кои са по-производителни...а иначе компютърът няма да е за някои тежки игри, ще се ползва за ФИФА, ПЕС, спортни игри и с коли

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не разбирам много от части, затова и направих тема тук. Приятели са ми казвали че Интел>АМД, АМД прегрявали, работят на по-високи температури, не знам кои са по-производителни...а иначе компютърът няма да е за някои тежки игри, ще се ползва за ФИФА, ПЕС, спортни игри и с коли

Явно приятелите ти доста са те излъгали. За тези пари можеш да земеш максимум двуядрен интел, който наистина ще грее много, или 4 ядрено АМД което ще грее по-малко и ще е доста по-производително. Явно си на 15. Но ще ти дадем съвети.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно приятелите ти доста са те излъгали. За тези пари можеш да земеш максимум двуядрен интел, който наистина ще грее много, или 4 ядрено АМД което ще грее по-малко и ще е доста по-производително. Явно си на 15. Но ще ти дадем съвети.

Александров, в грешка си. Разгледай по-подробно форума, за да разбереш кой процесор (Х4 атлон или Х2 пентиум) грее повече. АМД по принцип са печки. :)

ASROCK H81M-GL /1150 

G3220 3GHZ/3M/BOX/1150 

4GB DDR3 1600 A-DATA 

1TB WD Caviar Blue 7200rpm 64MB SATA3 WD10EZEX 

SAPPHIRE HD7730 1G GDDR5 BULK 

FD CORE 1000 MICRO ATX BLACK 

CHIEFTEC A-80 350W ATX2.3 80+ CTG-350-80P-BULK 

Обща стойност - 616.27 лв. с ДДС

Количка.

Ако ви идва много, се взима 500 ГБ хард.

Редактирано от Туинг-off (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знаеш ли защо интелските процесори са по-скъпи-не,защото не си виждал.Говорейки глупости за това как AMDтата са по-добри,лъжеш и подвеждаш питащите.

"Но ще ти дадем съвети."-да,момчетата,за разлика от теб,са му дали съвети с конфигурации и от двата лагера. :) Ти с твоя велик Phenom II-само бъркаш питащите,които си нямат понятие.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Количка

Публикувано изображение

пс. В Никем ще ти я сглобят безплатно ако не можеш сам. Ако можеш да си я сглобиш сам поръчай някой от частите от Емаг докато са на промоция. Доставката им е безплатна.

Тази кутия е по-добра а и спестяваш 8 лева. Тази видеокарта също е по-добра. Специално видеото го взимай без значение коя конфигурация ще избереш.

Този хард също излиза по-изгодно. Ето и процесора.

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.