Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, рождения ми ден наближава, затова бих искал да се зарадвам с една нова конфигурация до 700 лева. Компютъра ще се ползва главно за игри, интернет и филми. От стария ми компютър смятам да задържа записвачката и хард диска. Монитора е с резолюция 1600х900. Не държа на шума и не смятам да клоквам, тъй като не съм особено запознат с процедурата. Периферия имам. 

П.С. Конфигурацията ще я взимам на изплащане.

Редактирано от foliX3n (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, но ако е възможно да дадете предложения и със самостоятелно видео.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това предложение ми допада повече. Другия ми въпрос е дали е възможно да се вземе от ник*м на изплащане и ако сте запознати, как става процедурата ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това предложение ми допада повече. Другия ми въпрос е дали е възможно да се вземе от ник*м на изплащане и ако сте запознати, как става процедурата ?

Да,може да се вземе на изплащане. При поръчката напишете, че искате да го вземете на изплащане и като ви се обадят ще се разберете! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ! Може да съм малко нахален, но бих искал да видя как ще изглежда подобна конфигурация, но с i3 и ще си струва ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако можеш да си го позволиш замени дъното с GIGABYTE GA-F2A85XM-HD3. Ако искаш възможност за клок другите екстри (SATA3, USB3) не са толкова важни.

пс. i3 е с 70 лв. по-скъп та конфигурация с него ще е с по-слабо видео или иначе казано по-зле за игри. Алтернативата за Интел е с Пентиум.

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако можеш да си го позволиш замени дъното с GIGABYTE GA-F2A85XM-HD3.

пс. i3 е с 80 лв. по-скъп та конфигурация с него ще е с по-слабо видео или иначе казано по-зле за игри. Алтернативата за Интел е с Пентиум.

Тогава значи ще си остана с тази. 

Редактирано от foliX3n (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

MSI H61M-P20 (G3), socket 1155 

Intel® CoreTM i5 3350P, 3100MHz, 6MB, socket 1155

Sapphire ATI Radeon HD7790, 1024MB, GDDR5, 128bit, DVI, HDMI, PCI-E 

Общо с безплатна доставка: 562.92 лв. с ДДС

+ тези неща от никем:

4GB DDR3 1600 A-DATA

PSU FORTRON FSP350-60APN 85+

CX-5B56 /NO PSU

SD-9025S /9CM CASE FAN х 2 - цената на единия е 1.30 лв с ДДС. За всеки случай втори ако кутията няма нито един вентилатор.

Общо: 141.85 лв. с ДДС

Обща стойност за всичко: 704.77 лв. с ДДС и около 15 лв. за доставката от никем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

+ тези неща от никем:

4GB DDR3 1600 A-DATA

CX-5B56 /NO PSU

SD-9025S /9CM CASE FAN х 2 - цената на единия е 1.30 лв с ДДС. За всеки случай втори ако кутията няма нито един вентилатор.

Обща стойност за всичко: 704.77 лв. с ДДС и около 15 лв. за доставката от никем.

Тук си включил i5 и добра видео карта, но захранването не ми изглежда много надеждно, плюс това не съм сигурен дали ще може да се вземе на изплащане всичко това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще издържи с тая карта (85W) колкото и да е слабо. По-малкото памет на видеото не е чак такъв проблем пък и монитора не е FullHD. Скопеното дънце също не е проблем ако е с обновен биос.

Единствено кутията е много зле но с допълнителните вентилатори няма да грее много просто ще вие. Та като изключим шума и до кога ще важат промоциите както и възможността за изплащане

това е най-производителната машина. Реално по-добре си запази старата кутия която не е възможно да бъде по-зле от тази и си спести парите.

пс. Даже може да се намалят още 6 лв. и да се вземе чифтето което е същата работа но е по-тихо и евтино - http://nikem-bg.net/computer-components/CHIEFTEC-A-80-350W-ATX2.3-80-CTG-350-80P-BULK/description.html

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще издържи с тая карта (85W) колкото и да е слабо. По-малкото памет на видеото не е чак такъв проблем пък и монитора не е FullHD. Скопеното дънце също не е проблем ако е с обновен биос.

Единствено кутията е много зле но с допълнителните вентилатори няма да грее много просто ще вие. Та като изключим шума и до кога ще важат промоциите както и възможността за изплащане

това е най-производителната машина. Реално по-добре си запази старата кутия която не е възможно да бъде по-зле от тази и си спести парите.

пс. Даже може да се намалят още 6 лв. и да се вземе чифтето което е същата работа но е по-тихо и евтино - http://nikem-bg.net/computer-components/CHIEFTEC-A-80-350W-ATX2.3-80-CTG-350-80P-BULK/description.html

Колегата е напълно прав. Няма какво да се каже повече от това.

ПП: Дъното към тази дата трябва да поддържа вече без проблеми с ъпдейти процесорчето. Ако има шанс за старата кутия ще бъде супер.

Редактирано от Yu-Gi-Oh! (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

+ тези неща от никем:

4GB DDR3 1600 A-DATA

CX-5B56 /NO PSU

Аз предлагам леки промени към конфигурацията на колегата , която е най-доброто предложение до момента!

Към частите от емаг прибавяме и една по-читава кутия RAIDMAX Hurricane 2 като цената става 608лв.

+

4G DDR3 1333 GEIL VALUE

CHIEFTEC A-80 350W ATX2.3 80+ CTG-350-80P-BULK

102лв. за частите от никем

Или обща цена 710лв.

Редактирано от playalistic (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от bomar00
      Здравейте предварително се извинявам ако темата е в грешния раздел. Продавам частите си за компютър и се чудя в какво да сложа Рам памета, дънната платка и процесора ? Много ще съм ви благодарен ако ми отговорите.
    • от PigManu
      Безплатно изтегляне на играта за членове на PS Plus!!!
      https://store.playstation.com/en-bg/product/EP0002-CUSA02624_00-BLACKOPS3GAME000
    • от Xristis Games
      Здравейте,
      Имам следния проблем. Компютъра ми е старичак, но постоянно добавям някоя част за да се подобри и преди седмица си купих процесор. Първият процесор с който е купен компютъра беше Intel Pentium 4 (HT 640) и му взех Intel core 2 duo E8400 и реших да го сложа, но след като го сложих и нямах картина и перките на компютъра се въртяха много силно. По интересувах се и едно момче ми каза, че дъното не ми поддържа FSBto което в случая е 1333мхз. Сложох на другия ден един друг процесор който е Pentium E5700, но с FSB 800мхз и пак не подкарва картина ...      Като си върна стария процесор и всичко си тръгва... От какво може да е това? (Биос ъпдейт? Ново дъно?) Благодаря предварително!
    • от fresh_bones
      Добър ден от няколко дена компютъра прави проблеми . Не иска да стартира . Пускам го от кобчето тръгва да свети пък не зарежда windows . Трябва го изключа и да го включа пет пъти за да зареди . И още нещо някой път не върти перката на  захранването и също така по някой път като зареди Windows  след като влезе след 2-3 минути ми забива и излиза син екран . Не знам какво да права да го вода на ремонт или ще мога сам да го поправа .  Днес го преинсталирах ама проблема си остава .  Параметрите му са 2 рам  процесор Intel Celeron e3300  две ядра , дънна платка biostar G47-M7 ,  видеокарта Nvidia Getforce  210 1gb . хард диск ADATA sp550 (sata 3 ) . 
      Ето го синия екран http://prikachi.com/images.php?images/643/9357643t.jpg
    • от Ganchevv
      Здравейте! Без да искам си форматирах диска. Пробвах се да кача филм на флашка над 4гб, но не ставаше. После видях един урок където пишеше да дам десен бутон->format->file system->NTFS да го променя, но при мен бепше само то като вариянт и после ->alllocation until size ... и го форматирах на бързо без дори да разбера  На бързо прочетох да не инсталирам нищо и да имам два диска .. Главно имах снимки и клипове записани има ли някакъв шанс да ги възстановя? Благодаря за отделеното внимание! 

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.