Премини към съдържанието
Azilius

Как да си ползвам лаптопа на батерия?

Препоръчан отговор

Извинявям се предварително за глупавия въпрос,но как да превключа лаптопа си да работи на батерия и как да я зареждам тази батерия.Лаптопа ми е Fujitsu Siemens Amilo и е с Li-ion батерия.В уиндовс няма никаде нищо с което да мога да превключа режимите,а по самия корпус няма никъде копче за такава цел.Батерията си е на място,защото го отворих и видях че си е вързана.Иначе компчето си е перфектно и работи перфектно.Моля кажете ми как да го ползвам на батерии защото ми необходимо. :yanim::P;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто махни адаптора и той автоматично ще се превключи на батерия. А за да я заредиш просто включваш адаптора към лаптопа и той започва да се зарежда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

само дето на батерии работи много бавно мисля че 800 мгхц тва незнам как се наглася .. ПС и аз имам същия лаптоп

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
само дето на батерии работи много бавно мисля че 800 мгхц тва незнам как се наглася .. ПС и аз имам същия лаптоп

Аз съм с Amilo L1300 (1500MHZ) и на батерия си работи толкова бързо колкото с адаптор. А между другото има стотици модели Amilo.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,обаче моя не иска да зарежда.Когато погледна в опциите ми дава че батерията е на 0%.Когато не е свързан със зарядното въобще не пали.Работи само когато е вързан към ел. мрежата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.