Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Пути Бъчваров

Възможно ли е да се поправят оценките след завършване?

Препоръчан отговор

Наскоро получих просветление и реших да следвам фармацевтика.За съжаление завърших преди 1 година и оценката по химия не ми стига за да кандидатствам за магистър фармацевт :angry22:  та мога ли да направя нещо по въпроса?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Полагаш изпит по химия и по биология ако не се лъжа и влизаш ако получиш нужният бал. Нещо такова беше.

Успех с кандидатстването!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Thund3rGod
      Така гледах, гледах в тоя гугъл и препратките му обаче така и не открих университет в Холандия/Дания, който да има специалност от сорта на IT Engineer ( на прост български IT Hardware инженерство, нещо такова ).Някой ако е чувал за такава специалност, къде я има, за какво става на въпрос, това ли е, което си мисля и т.н.Също така да поясня, че си знам английският доста добре, мисля да взема TOEFL/IELTS изпита и с него и с дипломата да кандидатствам, но както вече казах точно такава специалност не открих.Открих само някакви от сорта на първата година C# после втората C и все едни такива софтуерни тъпотии, които аз нямам желание да уча.Благодаря на всички отзовали се.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.