Премини към съдържанието
souldream

Проблем след инсталиране на видео карта

Препоръчан отговор

Добър ден. Днеска си преинсталирах лаптопа и имам един проблем с видео картата. След инсталирането на драйвъра забелязах че нямам гейминг опции за acceleration и тн. И изкарва че има някакъв проблем от Device manager. Модел на видео картата AMD Radeon HD 8500/8700M лаптопа ми е Dell inspiron 15R 5521. post-294706-0-05335700-1378905119_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Липсва драйвера за видеокартата. Свалете последната му версия от сайта на производителя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Липсва драйвера за видеокартата. Свалете последната му версия от сайта на производ

Свалих amddriverdownloader и ми намери един драйвър инсталирах го и ми изкарваше същия проблем опитах се да сваля друг от сайта на Делл пак не стана ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свалих amddriverdownloader и ми намери един драйвър инсталирах го и ми изкарваше същия проблем опитах се да сваля друг от сайта на Делл пак не стана ..

Не знам какво сте свалил, но щом има питанка в дивайс мениджъра, означава че липсва коректен драйвер.

ftp://ftp.dell.com/Pages/Drivers/inspiron-15r-5521.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да имаш Сървис таг и така се свалят драйвети от сайта на ДЕЛ.

Не знам по какъв начйн си ги свалил , но ако е по таг  няма да имаш проблеми

Редактирано от Niki-pit (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да инсталираш и драйвера за Интелската графика иначе ядец. АМД графиката сработва при поискване (on demand) - примерно като пуснеш 3д игра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.