Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Значи имам известен проблем с Razer Kraken pro микрофона не се зачита от компютъра-ако реши да тръгне се чува много слабо.Не съм единствения с този проблем проверил съм,звукова карта решавала проблема.Та въпроса ми е препоръчайте някоя USB звукова карта на народна цена  тази http://www.bomba.bg/computers/komponenti/zvukovi-karti/vunshni-zvukovi-karti/zvukova-karta-usb-7-1-kanalna-est-snd-7-1usb-mini.html ще стане ли ? А ако някой знае решението на проблема без такива джаджи нека сподели   

Редактирано от lizart9511 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото разбирам,докато говорите по микрофона,вас ви чуват много слабо?

Освен това,много трудно от настройките на звука,можете да активирате микрофона,така ли?

Преди да се хвърлите към някоя съмнителна карта за 20 лв,па макар и 7.1 ,нека да помислим.Защо не пробвате с микрофона на друг компютър?Защо не преинсталирате драйверите за звука? Защо не пробвате с друг микрофон на вашият компютър?

Порядъкът на изпълнението на това е по ваш избор.

Редактирано от onogondur (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пробвани са работят,драйвърите са сменяни 3 пъти и преинсталирани още ... много пъти,ползвам ги тях и микрофон от други слушалки  .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Задължително ли е да бъде ЮСБ тая карта?Няма ли възможност да се бодне в някой PCI слот на дъното?

А от настройките на звука,как е регулирана силата на звучене на микрофона?

Редактирано от onogondur (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Задължително ли е да бъде ЮСБ тая карта?Няма ли възможност да се бодне в някой PCI слот на дъното?

А от настройките на звука,как е регулирана силата на звучене на микрофона?

четох из интернеда ,че се оправя с усб звукова карта,мога да сложа на дъното но ще блокира потока на въздух до видео картата ми.Как ли не го регулирах какво ли не въртях.Не съм само аз с този проблем,било се оправяло също и като ги преместиш на жаковете на дъното ама ... не работи при мен този метод.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако са в гаранция,връщайте ги.По-добре да си вземете комплект,който няма да ви създава такива неприятности.

Не ми се вярва звуковата карта да попречи чак толкова на въздушният поток.Ако можете,дайте снимки да видим за какво става дума.

А вие в кои жакове сте свързали микрофона сега?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако са в гаранция,връщайте ги.По-добре да си вземете комплект,който няма да ви създава такива неприятности.

Не ми се вярва звуковата карта да попречи чак толкова на въздушният поток.Ако можете,дайте снимки да видим за какво става дума.

А вие в кои жакове сте свързали микрофона сега?

тествани са 100% работещи на моят компютър на работят само.Това е дъното, видео картата е в pci-e слота и е един централно разположен вентилатор.Включени са съответно в жаковете който трябва зелен и червен.Странното е че според рейзър жаковете са разменени но в опътванет оса стандартните който споменах (зелен и червен) пробвах да ги разменя червен със зелен и зелен с червен отново нищо.Звуковата карта е  виновна вади звук но е много нисък и почти доловим макар че всичко е увеличено на максимум от всяко възможно място.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом са тествани на друг компютър и си работят,а само при вас не искат да работят,значи ясно,че при компютърът ви има някакъв проблем.

Само че,за този бюджет,трудно ще намерите PCI карта,че и 7.1 да бъде. Или поне няма да е качествена такава.Иначе,няма да ви се ограничава въздушният поток,бъдете спокоен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом са тествани на друг компютър и си работят,а само при вас не искат да работят,значи ясно,че при компютърът ви има някакъв проблем.

Само че,за този бюджет,трудно ще намерите PCI карта,че и 7.1 да бъде. Или поне няма да е качествена такава.Иначе,няма да ви се ограничава въздушният поток,бъдете спокоен.

няма значение каква е картата важното е да заработи микрофона правилно.А сега 20 лв. ще ги рискувам да видим какво ще излезе. 

Давайте предложения да опитвам,може нещо да пропускам.Толкова много неща пробвах въртях сменях,че вече дори съм сигурен в повтарянето им.Изчерпан съм от към идеи.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.