Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

N000B

Въпрос за захранване

Препоръчан отговор

Здравейте, онази сутрин както си спах  не бях изключил компютъра и изведнъж припука  3 пъти и захранването умря.. :(  Може ли да ми препоръчате що годе добро захранване за 90-100 лева :shock11: Конфигурацията е:

Дъно: Asus m4a88td-v evo/usb3

Процесор: AMD Phenom  II x4 840

Видео картата за сега е вградена, по натам ще взимам друга.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво беше старото?

Някое китайче сигурно, за да изпука ей така...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

5 години гаранция + безплатна доставка cooler-master-gx-bronze-450w на промоция за 82,79лв. Преди месец взех едно и за сега само положителни впечетления!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дано след като сложи новото захранване колегата всичко да е наред................

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

старото захранване беше cooler master elite 400w заедно с кутията cooler master elite 430, дано да не си е отишло и нещо друго с него

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А любимите ми китайчета с маркова лепенка! Много са фешън!  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност Elite са произведени от FSP и за времето си не бяха толкова лоши. Просто са има надценили малко мощността и ефективността им е много ниска.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

защто корсаир cx има бръмчене някакво,от слаба машина, кое е по добро сеасоник или корсаир?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.