Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.

От доста време насам съм силно казано зарибен, но ги играя вечер след работа игри от рода на Need for Speed, Grid, Formula 1 и т.н и искам да си купя волан и по този въпрос се обръщам към вас ако можете да ми направите някакво предложение за волан до 150 лева, който да няма забавяне при въртенето му, т.е ако може да си е като волан на реална кола, да реагира като него и т.н или парите които съм готов да заделя са малко ?

Обмислях този: http://www.technomarket.bg/products/09126359/speedlink-sl-4495-bkor ,но нямам идея дали ще е добър или не.

Благодаря Ви предварително! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледни този модел, над-бюджета е, но чуството е сеедно караш реално кола. Logitech G27

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е да предполагам ама и цената му е добра, аз имах предвид нещо до 150-170 лв. ( Все пак за 500 лв. ще си купя реална кола, макар и трошка да е :D  )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искаш да е като волан, на истинска кола.? Такъв за 150 лв. няма. Погледни и този извинявай, че не мога постна линк, но от таблета пиша. 'Thrustmaster Ferrari GT Experience Racing Wheel'

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от kloklo
      Здравейте, пичове и момичета.
      Наскоро ми се развали телефона и сега се чудя какъв да си взема.
      Предложете някаква марка, която според вас е готина,характеристиките му да са на ниво и самият модел да е красив, операционата система да е андроид, а цената му да е до 600лв.
      Ако се сещате за някакъв телефон, който изглежда малко "мафиотски", кажете. (не е задължително)
    • от dtmakm27
      надявам се заглавието да ви е хванало очите. Та... 
      Ще купувам телефон, за около 300-400лв. гд. главно ще го използвам за писане и четене на неща (плс да не е от ония леново неща където ти се омъзнява целия екран с докосване само  (еможито е иронично)). Освен да чета и пиша и тн.(вижте колко съм умен) ще играя на HEARTHSTONE(едно такова с карти на близард). Въпроса е да върви макс мазно и тн. цената едва ли ще стигне и тн. тиху славянските ми корени са дълбоки не надвишавайте цената с предложения моля . 
      за сега съм се спрял на модел който знам, че няма да има проблем с играта, но е леко (съвсем) стар 
      http://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefoni-gsm-c3277/samsung/i9301i-galaxy-s3-neo-p232920639/?gclid=CJvV--_2tNACFe0K0wodSYoKQg (eйтоя)
      тааа благодаря изключително мн на всички отделили време за да прочетът лошия ми правопис и граматика 
      лудисте
      (милостив бог съм ето ви системните изисквания за играта)

Minimum RequirementsRecommended Specifications
      Operating System
      The latest (non-beta) version of Android
      Processor1.5 GHz or better1.5 GHz or better
      Memory1 GB RAM2 GB RAM
      Storage2 GB of internal HD space
      OR
      1 GB of internal and 2 GB of external storage3 GB internal HD space
      +++++да има гд поне 10-8гб хард ще е яко 
    • от VolvoPower
      Трябва ми мишка за ежедневно използване. Предложете ми някаква до 35 лева с доставката. 

Аз съм се спрял на тази http://www.emag.bg/mishka-a-g1-seth-gejming-cherna-mgmog1/pd/DZ8WMMBBM/. Не знам дали е удобна, добра и дали ще издържи  поне половин година. 
    • от AVT
      Здравейте! Обикалях из някои магазини и сервизи в търсене на добра мишка и открих такава, прилягаща идеално на ръката ми и сравнително точна. Става дума за Gigabyte ECO 600
      http://www.technopolis.bg/b2c/details/556609/P11020201/Mishka-GIGABYTE-ECO-600-/WI-FI/LASER
      Бих се радвал ако ми споделите мнения. Също така естествено приемам съвети за други мишки, но нека цената не надвишава ~ 55 лв.  Благодаря предварително!

П.П: Какво мислите по въпроса - безжична мишка = боклук? (аз не съм съгласен)
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.