Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте и добър ден!Имам следното въпросче.Искам да си взема лаптоп и се чудя кой да избера от следните 3 модела  ASUS-X501A-XX227 , HP-PAVILION-15-E003EU или Аsus-x55c-sx034d ето и линкове към моделите. http://www.technomarket.bg/products/09129099/asus-x55c-sx034d  

http://www.technopolis.bg/b2c/details/519675/P11010101/Prenosim-kompyutar-HP-PAVILION-15-E003EU/E6N10EA    http://www.technopolis.bg/b2c/details/511423/P11010101/Laptop-ASUS-X501A-XX227 Ще ползвам компютъра предимно за работа с FL Studio,обикновените офис приложения и две три леки програмки + да кажем някоя по-простичка игрица като League of Legends да разцъквам от време на време.Предварително благодаря!  
Редактирано от Явор Алексиев Данов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HP-то има най хубав процесор и най голям HDD. По отношение на видео карти и RAM памет и трите модела са равностойни. Моето мнение е че моделът на HP е най добър.

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HP-то има най хубав процесор и най голям HDD. По отношение на видео карти и RAM памет и трите модела са равностойни. Моето мнение е че моделът на HP е най добър.

Поздрави!

И аз предположих,че е добър вариант между 3те за HDD съм относно памет съм без мнение,защото едвам запълвам 80GB повечко гледам процесора и графичните възможности,а до колкото знам за тази цена HD4000 е по-добрият вариант от HD3000 или съм в грешка?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз предположих,че е добър вариант между 3те за HDD съм относно памет съм без мнение,защото едвам запълвам 80GB повечко гледам процесора и графичните възможности,а до колкото знам за тази цена HD4000 е по-добрият вариант от HD3000 или съм в грешка?

Да HD4000 е интегрирано в новите поколения процесори - Ivy Bridge и Haswell. Още един глас за HP и от мен - доказана марка, а що се отнася до лаптопите в този ценови диапазон, то всички са с посредствено изградени корпуси и охладителни системи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да HD4000 е интегрирано в новите поколения процесори - Ivy Bridge и Haswell. Още един глас за HP и от мен - доказана марка, а що се отнася до лаптопите в този ценови диапазон, то всички са с посредствено изградени корпуси и охладителни системи.

преди минутки попаднах на този http://jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=547818 мнения?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди минутки попаднах на този http://jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=547818 мнения?

От общо наблюдение - една от най-посрествените марки в този ценови диапазон, с изключително кофти охладители. Конкретно за този модел нищо не мога да кажа...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е HP да е Probook, че Pavilion са едни от най-гадните модели лаптопи изобщо. Чуеш ли Pavilion бягай далеч. 900лв. ли е максималния бюджет или по-малко? HP ProBook 450 или Fujitsu Lifebook AH552SL

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мм значи ще се насочим към HP мисля

Asus имат по само 2 USB порта, което си е недостатък :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не препоръчвам HP pavilion.Fujitsu-то дадено от Людмил е най-добрият избор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е HP да е Probook, че Pavilion са едни от най-гадните модели лаптопи изобщо. Чуеш ли Pavilion бягай далеч. 900лв. ли е максималния бюджет или по-малко? HP ProBook 450 или Fujitsu Lifebook AH552SL

ами за жалост повечко от 800 немога да дам :/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами за жалост повечко от 800 немога да дам :/

По-добре дай малко повечко пари и си вземи пробука Probook 450 ето го и на малко по-ниска цена, А ако не те притеснява amd - ProBook 4545s Редактирано от selia (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако 800лв. е максималния бюджет Samsung Ativ Book 2 в момента е на много изгодна цена.

п.п.

selia, това двуядрено AMD е тотален мъртвец откъм производителност. Имах "честта" да инсталирам Win на лаптоп с подобен процесор и се държеше като старите Pentium Dual core.

Редактирано от Людмил (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Eто ти още един приличен вариант за съвсем малко над тези 800 лв. - HP ProBook 4540s H5V05ES

За малко под 850 лв. може да се сдобиеш и с нещо такова - отново приличен избор за работа: Lenovo B590 59-362000

С оглед на моделите и цените в момента - определено подкрепям колегата от по-горе, който те посъветва да дадеш някой друг лев отговоре ( макар и малко ) и да си вземеш нещо по-добро :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако 800лв. е максималния бюджет Samsung Ativ Book 2 в момента е на много изгодна цена.

п.п.

selia, това двуядрено AMD е тотален мъртвец откъм производителност. Имах "честта" да инсталирам Win на лаптоп с подобен процесор и се държеше като старите Pentium Dual core.

Дам самсунга е бетон за тези пари.Днес го видях в нета 100% се насочвам към него.Благодаря на всички :) за отговорите!

Редактирано от Явор Алексиев Данов (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дам самсунга е бетон за тези пари.Днес го видях в нета 100% се насочвам към него.Благодаря на всички :) за отговорите!

Ако вече си го взел , сподели някакво мнение. Най-вече ме интересува как се справя с FULL HD филмите и клипове 1080p в youtube. Има ли някакво забиване, лагване, как е звука (пръщене, изкривявания..) и т.н. ?

Благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако вече си го взел , сподели някакво мнение. Най-вече ме интересува как се справя с FULL HD филмите и клипове 1080p в youtube. Има ли някакво забиване, лагване, как е звука (пръщене, изкривявания..) и т.н. ?

Благодаря предварително :)

доста добре..във всички категории само дето издава някакъв много гаден звук от колоните някой път и не знам от какво е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

доста добре..във всички категории само дето издава някакъв много гаден звук от колоните някой път и не знам от какво е

Странно, аз пък на звукът точно много му се радвам, защото братовчед ми си взе една тошиба от същия клас и е направо ужасен (слаб и пръщи). Единственото което не харесвам в лаптопа е екрана, тъмните цветове ги изобразява много зле (може и да е до настройки). За клипове и филми няма никакви проблеми. Пускам и леки игри и се представя напълно задоволително за моите нужди.

Ако нещо друго Ви интересува, ако мога ще пиша.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе хора , от къде да си го поръчам тоя Ativ book 2 със i3-3120 процесор и вграденото видео ? Аз никъде не го открих.

Сега съм пред последна дилема.

Остана избора между тези двата:

Самсунга казват, че бил много добър и надежден от към материяли, сглобка, батерия и т.н
Преди това се бях спрял на подобен, но със вградено видео и беше около 750 лв. , но вече не го откривам никъде с тези параметри.

HP-то гледам, че е със същия процесор, но вградено видео (което не ми е проблем), но пък към него има подарък чанта и принтер/скенер/копит + това е и по-евтин.

Та някой може ли да сподели мнение и да ме насочи към правилната покупка.

Благодаря предварително за отделеното време.
Поздрави!
Редактирано от mario_gangstera (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ProBook-a е по-добър като изработка. А и в тоя клас отделна видеокарта не ти трябва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.