Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Бюджет 800 с монитор!!!...конфигурация за сърфиране...щях да ходя към технополис но един приятел ми каза,че готовите конфигурации са пълни боклуци и аз го послушах...за моите изисквания даже най-евтиния двуядрен щяло да стигне така ми казаха...но нали ще се дават пари все пак...защо да вземем най-евтиното...та да попивам вас разбиращите...каква конфигурация да купя?и от каде да я купя?Компютъра ще се ползва за нет и филми...Не искам да надвишите лимита...със доставката най-много 850 лв.крайна цена повече не мога да си позволя нямам пари!!!Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сложил съм ти дъно със всички модерни изходи и 24 инчов full hd монитор, за да си гледаш филмчетата с кеф. Процесора ти е със прилично вградено видео, с което ще можеш да пускаш и някоя по-слаба игричка.

AMD A6-6400K X2/3.9GHZ/FM2/BOX
4G DDR3 1600 SILICON POWER
500GB WD SATA 6GB/S 7200/16MB
CM CMP-350 /500W /USB3
24 LG 24EN33S-B
ASROCK FM2A85X EXTREME4-M /FM2

Обща стойност - 788.34 лв. с ДДС

Редактирано от overwrite (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

BB код:
AMD A6-5400K X2/3.6GHZ/FM2/BOX
2X2G DDR3 1600G A-DATA
500GB WD SATA 6GB/S 7200/16MB
Dell U2312HM 23 LED IPS UltraSharp 8ms
CX-2D67
NJOY 400WGX 400W Passive PFC
ASROCK FM2A55M-VG3 /FM2

Обща стойност - 799.17 лв. с ДДС
Ето това като ще ви върши перфектна работа. Пари съм оставил и за доставка и се надявам, че ще стигнат :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сложил съм ти дъно със всички модерни изходи и 24 инчов full hd монитор, за да си гледаш филмчетата с кеф. Процесора ти е със прилично вградено видео, с което ще можеш да пускаш и някоя по-слаба игричка.

AMD A6-6400K X2/3.9GHZ/FM2/BOX 4G DDR3 1600 SILICON POWER 500GB WD SATA 6GB/S 7200/16MB CM CMP-350 /500W /USB3 24 LG 24EN33S-B ASROCK FM2A85X EXTREME4-M /FM2 Обща стойност - 788.34 лв. с ДДС

Благодаря ти Overwrite  конфигурацията ми допада...и цената е удобна,но ще чакам и другите колеги :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти Overwrite  конфигурацията ми допада...и цената е удобна,но ще чакам и другите колеги :)

Е то г/д за тази цена такива ще са предложенията. На Overwrite монитора не ми харесва, както и паметта може да е в двуканален режим, също така захранването в кутията не е ясно какво е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Количка

Нещо под 500 лв. ти е напълно достатъчно. Вградената графика е предостатъчна за Блу-Рей а дъното има всички видове изходи и отлично аудио.

Остават и над 300 лв. та може да си вземеш хубав IPS монитор като Dell U2312HM. Излиза 835 лв. с доставката вероятно 865 лв.

Ако ти е много режеш монитора на LG IPS237L-BN и стават 806 лв. или около 836 лв. с доставката.

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Количка

Нещо под 500 лв. ти е напълно достатъчно. Вградената графика е предостатъчна за Блу-Рей а дъното има всички видове изходи и отлично аудио.

А мониторче Наруто? :P Ето примерно може да се вземе този, като има IPS матрица и може би най-добрия в ценовия си клас

Редактирано от Just Human.. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето нещо от мен.

Сложил съм Intel Core i3, което ще подкара и по-леки игри на ниски настройки. 4GB РАМ, които са 2 плочки и ще работят в двуканалов режим, а това е добре за видеото на процесора. 19 инчов LCD LG екран, CD/DVD записвачка, която никой друг не се е сетил да сложи. Остават пари и за доставка.

Публикувано изображение

Линк към количката !!!ТУК!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е то г/д за тази цена такива ще са предложенията. На Overwrite монитора не ми харесва, както и паметта може да е в двуканален режим, също така захранването в кутията не е ясно какво е

Монитора, който си предложил наистина е по-хубав, само че ми се видя по-скъпичак за бюджета. Рамта му стига и с 1 плочка 4 гб, а ако реши след време само ще добави още една, а няма да сменя цялата рам. От хора във форума знам, че тези кутии на CM са добри както и захранването, което върви с тях!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А мониторче Наруто? :P Ето примерно може да се вземе този, като има IPS матрица и може би най-добрия в ценовия си клас

Може и да спести 50лв. с този http://sky.bg/Details.aspx?ID=21921 преди 2 месеца купих един такъв за сестра ми и си заслужава.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кутията е читава но захранванията са боклук. Не че не е достатъчно за нещо с вградена графика.

От хора във форума знам, че тези кутии на CM са добри както и захранването, което върви с тях!

Публикувано изображение

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето нещо от мен.

Сложил съм Intel Core i3, което ще подкара и по-леки игри на ниски настройки. 4GB РАМ, които са 2 плочки и ще работят в двуканалов режим, а това е добре за видеото на процесора. 19 инчов LCD LG екран, CD/DVD записвачка, която никой друг не се е сетил да сложи. Остават пари и за доставка.

Публикувано изображение

За какво му е този 19 инчов монитор? И тази смешна резолюция дето има... И то само заради процесора, който струва колкото дъно и процесор на АМД (FM2), като разлика в производителността няма да се забележи чак толкова защото игри няма да се играят. Та за браузване един 6400К/5400К че и по-слаб му стига. А това за записвачката се отбелязва, че ще му трябва, а не виждам някъде да пише такова нещо

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно предложение и от мен:

Asus H81M-C, socket 1150
Intel® Pentium G3220, 3000MHz, Haswell, 3MB, socket 1150, Box

Kingston 4GB 1600MHz DDR3 Non-ECC CL9 DIMM HyperX Blu
Seagate 1TB, 7200, 64MB, SATA3, ST1000DM003
Cooler Master GX Bronze, 450W
RAIDMAX Hurricane 2
LED IPS Dell 23'' Slim, Wide, Full HD, HDMI, S2340L

За 836 лева., безплатна доставка. Аз това бих си взел, а може и да има много възражения. Така, че на другите може да коментират, кое става и кое не. 

Поздрави! 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно предложение и от мен:

Asus H81M-C, socket 1150

Intel® Pentium G3220, 3000MHz, Haswell, 3MB, socket 1150, Box

Kingston 4GB 1600MHz DDR3 Non-ECC CL9 DIMM HyperX Blu

Seagate 1TB, 7200, 64MB, SATA3, ST1000DM003

Cooler Master GX Bronze, 450W

RAIDMAX Hurricane 2

LED IPS Dell 23'' Slim, Wide, Full HD, HDMI, S2340L

За 836 лева., безплатна доставка. Аз това бих си взел, а може и да има много възражения. Така, че на другите може да коментират, кое става и кое не. 

Поздрави! 

Добре е но не знам тази HD Grahpic's как ще се справя с Full HD филмчетата за това друг да каже за видеото

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля че съм го казвал и друг път но говоря от личен опит със старото Санди G850. Никакъв проблем с Блу-Рей-те а това е Хасуел които освен малко по-добър като проц. е и с доста по-добра графика.

I3 или АМД 6ХХХ е с по-добра графика но е нужна единствено ако ще се гледа 3D иначе няма особен смисъл от по-големия разход.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като гледам си сменил кутията и захранването на това което препоръчах. Няма лошо щом така по ти харесва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е добре даже много, но от никем доставката не е безплатна. Или търсите всички компоненти в Emag за безплатна доставка или да се резне нещо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като гледам си сменил кутията и захранването на това което препоръчах. Няма лошо щом така по ти харесва.

наруто щом казваш,че хасуел процесора е с по-добра графика така ще го оставя...3д  филми няма да се гледа...на мастърплей конфигурацията по горе как е...на мен ми хареса...но проблема е,че не сглобяват в емаг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Захранването в гореобсъжданата кутия е RS-500-PCAP-J3:

Публикувано изображение

Не е лошо като качество, но е сравнително стар модел с ниска ефективност(~70% КПД) и пасивно PFC. Но при консумация на системата с икономичен процесор и вградено видео под 100W ефективността не е от значение, понеже разликата спрямо захранване с 80%+ ефективност ще е от порядъка на 20-30 стотинки месечно. Иначе спрямо двуядрените AMD-та новите Пентиуми на LGA1150 са за предпочитане. По-бързи, по-хладни и по-икономични са, при това цената им е много изгодна.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето нещо от мен.

Публикувано изображение

off-topic

Абе оня ден питаше тука за конфигураций да ти предлагат и в чата на форума тъпия въпрос кое е по-добре интел или амд и после от чутите неща вече тръгна тука да предлагаш из темите

Редактирано от yokohama..yms (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наруто смених кутията и захранването от твоята конфигурация,защото си харесах другата кутия повече,избрах монитор LG 23 инча IPS...конфигурацията е купена.Благодаря на всички:)...можете да заключите темата.:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.