Премини към съдържанието
Fifa

Бекъм има намерение да играе в САЩ

Препоръчан отговор

Полузащитникът на Реал Мадрид и капитан на националния отбор на Англия Дейвид Бекъм заяви, че има намерение да играе в първенството на САЩ по футбол - Major Soccer League.

"На определен етап от кариерата ми е възможно да играя в Америка. Из имам още една година в Реал и може би още две след това, но нещата във футбола се променят и съм заинтересован от aмериканското първенство", заяви Бекъм. Ако англичанинът премине зад Океана, той ще се превърне в най-голямата звезда, играла в Мейджър Сокър Лийг от 1970 година насам, когато Пеле и Джордж Бест се състезаваха в Северно американската лига. "Искам да съм част от страна, известна със страстта си към спорта. Имам академия в Лос Анджелис, което и много важно за мен, защото това ще е живота ми, след като се оттегля от футбола", завърши полузащитникът на Реал Мадрид.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ходи там да си развява прическата и да се гримира! :wors:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още известност търси моя любимец :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.