Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

dobrin4o_to

Избор на дъно, рам и процесор

Препоръчан отговор

Здравейте искам да си ъпгрейдна компа с нещо на което ще му върви Баттлефиелд 3 на най-максималните опции

Ами не ми пука дали ще е на амд или на интел обаче моята карта е слаба и затова мисля да е някъкво амд с вградено видео и така бюджета е 250 лева (знам че е малко но какво да се прави)

А може и процесор сокет 775 със честота към 3 гхц или повече + някоя видео карта (нови)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте искам да си ъпгрейдна компа с нещо на което ще му върви Баттлефиелд 3 на най-максималните опции

Ами не ми пука дали ще е на амд или на интел обаче моята карта е слаба и затова мисля да е някъкво амд с вградено видео и така бюджета е 250 лева (знам че е малко но какво да се прави)

А може и процесор сокет 775 със честота към 3 гхц или повече + някоя видео карта (нови)

Каква ви е картата? А захранването? Защото за 250лв трудно ще се вземе нещо с което да подкарате тази игра на макс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обща стойност - 262.90 лв. с ДДС
Ще играеш въпросната игра на средни настройки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ATHLON X4 750K /BOX/FM2  4GB DDR3 1333 SILICON POWER  ASROCK FM2A55M-DGS BULK FM2    Обща стойност - 280.53 лв. с ДДС   Количка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако искаш да си вземеш нещо на което да ти върви Battlefield 3 на макс, трябва да вземеш машина като моята (Виж подписа, давам ти просто пример) или подобна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да подкараш Battlefield 3 с процесор, дъно и рам само за 250 лева (предвид днешните цени) си малко невъзможно. Пък и ако сте заделили малко пари и за монитор или захранване... Следващият път отиди в Google и напиши "Battlefield 3 System Requirements". Toва е едно хубаво приложение. Гледай там и ако трябва изчакай още малко. П.С. В youtube има много видеота за Максимум на Battlefield 3. Не е зле да ги видиш. Към въпроса: 2 ГБ рам е ПРЕКАЛЕНО малко за игра като B3. съфорумците са ти дали добри предложения според бюджета. За мен лично най- доброто беше на No Pyro No Party. Пиши какво е станало

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ATHLON X4 750K /BOX/FM2  4GB DDR3 1333 SILICON POWER  ASROCK FM2A55M-DGS BULK FM2    Обща стойност - 280.53 лв. с ДДС   Количка.

Писах ти ЛС и отново резултата е нула. Автора ще кара на вградена графика за тази сума а нещо с това атлонче се губи вградената графика?

После ще има теми от порядъка " Помощ! Компютъра не пали" не пали? защо? защото няма графика...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Автора притежава 6450 така че не му трябва излишна вградена графика. Освен ако не смяташ че двуядрен 5400К е по-добър от четириядрен 750К? А че ще събира допълнително пари за читаво видео е пределно ясно. За тия пари е мисия невъзможна да купи всичко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е а аз искам ферари за 300 лв. Това какво искаме и какви са реалностите са съвсем различни неща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Bring
      Имам компютър Dell optiplex 7010 имам една плочка рам DDR3 1600mgh на samsung и още две на kingston DDR3 1333 mgh рамта на samsung като размер и начин на направа ми изглежда по-различна от тая на kingston ще бъдели съвместима рамта на kingston с дъното ми на Dell?

• от bomar00
      Здравейте предварително се извинявам ако темата е в грешния раздел. Продавам частите си за компютър и се чудя в какво да сложа Рам памета, дънната платка и процесора ? Много ще съм ви благодарен ако ми отговорите.
    • от Xristis Games
      Здравейте,
      Имам следния проблем. Компютъра ми е старичак, но постоянно добавям някоя част за да се подобри и преди седмица си купих процесор. Първият процесор с който е купен компютъра беше Intel Pentium 4 (HT 640) и му взех Intel core 2 duo E8400 и реших да го сложа, но след като го сложих и нямах картина и перките на компютъра се въртяха много силно. По интересувах се и едно момче ми каза, че дъното не ми поддържа FSBto което в случая е 1333мхз. Сложох на другия ден един друг процесор който е Pentium E5700, но с FSB 800мхз и пак не подкарва картина ...      Като си върна стария процесор и всичко си тръгва... От какво може да е това? (Биос ъпдейт? Ново дъно?) Благодаря предварително!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.