Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте искам да си ъпгрейдна компа с нещо на което ще му върви Баттлефиелд 3 на най-максималните опции

Ами не ми пука дали ще е на амд или на интел обаче моята карта е слаба и затова мисля да е някъкво амд с вградено видео и така бюджета е 250 лева (знам че е малко но какво да се прави)

А може и процесор сокет 775 със честота към 3 гхц или повече + някоя видео карта (нови)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте искам да си ъпгрейдна компа с нещо на което ще му върви Баттлефиелд 3 на най-максималните опции

Ами не ми пука дали ще е на амд или на интел обаче моята карта е слаба и затова мисля да е някъкво амд с вградено видео и така бюджета е 250 лева (знам че е малко но какво да се прави)

А може и процесор сокет 775 със честота към 3 гхц или повече + някоя видео карта (нови)

Каква ви е картата? А захранването? Защото за 250лв трудно ще се вземе нещо с което да подкарате тази игра на макс.

Редактирано от Just Human.. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обща стойност - 262.90 лв. с ДДС
Ще играеш въпросната игра на средни настройки.
Редактирано от No Pyro No Party (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ATHLON X4 750K /BOX/FM2  4GB DDR3 1333 SILICON POWER  ASROCK FM2A55M-DGS BULK FM2    Обща стойност - 280.53 лв. с ДДС   Количка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
По-добре 750К за тези пари. И рамта ще е малко. Редактирано от Туинг-off (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако искаш да си вземеш нещо на което да ти върви Battlefield 3 на макс, трябва да вземеш машина като моята (Виж подписа, давам ти просто пример) или подобна.

Редактирано от Deadway (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да подкараш Battlefield 3 с процесор, дъно и рам само за 250 лева (предвид днешните цени) си малко невъзможно. Пък и ако сте заделили малко пари и за монитор или захранване... Следващият път отиди в Google и напиши "Battlefield 3 System Requirements". Toва е едно хубаво приложение. Гледай там и ако трябва изчакай още малко. П.С. В youtube има много видеота за Максимум на Battlefield 3. Не е зле да ги видиш. Към въпроса: 2 ГБ рам е ПРЕКАЛЕНО малко за игра като B3. съфорумците са ти дали добри предложения според бюджета. За мен лично най- доброто беше на No Pyro No Party. Пиши какво е станало

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ATHLON X4 750K /BOX/FM2  4GB DDR3 1333 SILICON POWER  ASROCK FM2A55M-DGS BULK FM2    Обща стойност - 280.53 лв. с ДДС   Количка.

Писах ти ЛС и отново резултата е нула. Автора ще кара на вградена графика за тази сума а нещо с това атлонче се губи вградената графика?

После ще има теми от порядъка " Помощ! Компютъра не пали" не пали? защо? защото няма графика...

Редактирано от Mr. BeaN (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Автора притежава 6450 така че не му трябва излишна вградена графика. Освен ако не смяташ че двуядрен 5400К е по-добър от четириядрен 750К? А че ще събира допълнително пари за читаво видео е пределно ясно. За тия пари е мисия невъзможна да купи всичко.

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е а аз искам ферари за 300 лв. Това какво искаме и какви са реалностите са съвсем различни неща.

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Nikolay Pavlinov Panchev
      Здравейте,
      Имам дак, който поддържа SPDIF връзка (оптична или коаксиална) и искам да го свържа с компютъра ми.
      За жалост, когато си го купувах не се интересувах от подобни детайли си взех asrock H110 дъно, което не поддържа spdif out.
      Ще можете ли да ми помогнете и ориентирате към кое дъно да подходя, което да удолетвори нуждите ми?
      Важно е да уточня, че дъното трябва да поддържа socket 1151 технологията, DDR4 2133, поне три харддиска, да се побира в миди тауър и да поддържа gtx 1060 видео карти
      Благодаря предварително!
    • от Лина Георгиева
      Здравейте! 
      От известно време компютърът (на баба ми) има следният проблем:
      Не може да се стартира, а вместо това изписва, че операционната система не била съвместима с процесора. Опитах да си направя инсталационен (Repair) диск чрез Контрол панела на друг лаптоп, работещ на Windows 7 (който записах на DVD), но поради някаква причина "The Disc failed to be read. Press Ctr+Alt+Del to restart". В BIOS-а също не го отчита изобщо като Bootable device. 
      Може би трябва да го запиша този файл като .iso на флашка? 
      Или може би някъде греша? 
      Какво може да се направи по въпроса? Може би трябва някаква друга програма или по друг начин? Непременно ли е наложителна смяната на процесора или въпросът може да се реши по друг начин? 
      Ето част от характеристиките (по памет):
      Компютър 
      Dell Optiplex(?) 475 
      Intel Pentum 
      От няколко месеца компютърът работи на Windows 7, преди това е бил на XP.

Ще ви бъда много благодарна, ако помогнете! 
      ^_^ 

• от OxLuVa
      Цел: Новите гейм заглавия да се играят на High настройки с резолюция FHD (например, Far Cry 5 на LOW и FHD, средните кадри са около 55 и в по-натоварени моменти играта засича доста неприятно, като сваля резолюцията перформънса се подобрява (но не кой знае колко) за сметка на картината, тъй като монитoра ми е 24'' FHD)
      В момента разполагам със:
      Видеокарта:
      Video Chipset: NVIDIA GeForce GTX 960
      Video Chipset Codename: GM206-300
      Video Memory: 4096 MBytes of GDDR5 SDRAM [Samsung]
      Video Card: GIGABYTE GeForce GTX 960 OC 4GB
      Video Bus: PCIe v3.0 x16 (8.0 GT/s) @ x16 (2.5 GT/s)
      Процесор:
      CPU Brand Name: Intel(R) Core(TM) i5-6400 CPU @ 2.70GHz
      CPU Platform:  Socket H4 (LGA1151)

Захранване: Thermaltake
      Model:  LTP-550AL2NK
      Total Power: 550w
      Отворен съм към предложения за нова видео карта и процесор (бюджет около 1000лв и за двете)
      За видеокарта обмислям нещо от сорта на GTX 1060, а за процесор нямам представа. Ако трябва още някаква допълнителна информация, ще добавя, няма проблем! И като цяло захранването дали ще се справи с новите компоненти.
      Поздрави!

• от Marto_BG
      Здравейте Калдата маниаци,
      Извинявам се ако темата не е за тук!!Така на един фр има проблем с компютъра му. Сложихме 2 плочки рам памет едната 2GB другата 4. Дъното е asrock h81m vg4 r3.0. При стартиране на компютъра чухме 3 пискания от пищялката и на екрана излезе това:
      Така въпроса е какъв е точния проблем? Защо като сложим плочата на въпросния channel A слот не му отчита. Пробвахме да ги тестваме на другия слот и двете плочки си работят, но като сложим една на слот A не става чува се само пищене и се появява този екран. Благодаря за отзивите. 

• от Cvetelin Evtimov
      Здравейте! Наскоро си поръчах ново дъно от Speedcomputers Asus Prime z270 A. Следователно нови Рам, процесор Intel i3 7100 и захранване EVGA 1000W GOLD. 
      Слабям си го на бюрото на гумена основа, включвам монитор, цъкам копчето на захранването и светва ЛЕД подсветката на дъното (странно е, че само при включено захранване в тока дъното свети). Стратирам с вграденото Power копче, вентилатора на процесора се върти, но няма никаква картина на нито един видео изход от дъното. 
      Слагам един спиикър, но и от там не излиза звука
      "Преди съм имал същия проблем с друго дъно от дриг магазин, след като им го върнах за поправка се оказа, че трябва ъпдейт на биоса, върнаха ми го и всичко е точно" 
      Звъня в магазина, разговарях с човек от сервиза, като му обясних каква ми е конфигурацията и каза, че би трябвало всичко да е наред и да им го пратя да го погледнат. 
      Получават го на следващия ден и започва чакането.. Звъня след 1 седмица, като от там ми казват, че е изпратено към производителя.. Ок. 
      След още 1 седмица получавам пратка в Спиди, като мисля, че е дъното. Гледам някъв плик с документи. Отварям ги и гледам снимки на задната страна на дъното, снимана някаква спойка и пише, че ми е отказана гаранция от производителя поради "неоторизирана намеса". WTF?
      На снимата не можах да разбера какво ѝ има на спойката, защото е размазана и черно-бяла. 
      Звъннах в магазина, като отново си говорих с човек от сервиза, като той ми каза, че и те ще го видят като пристигне при тях и ще ми звъннат. 
      В нета се разрових и видях, че и много други имат същия проблем с това дъно. 
      Как да процедирам ако и те ми откажат гаранционно поправяне или замяна? 

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.