Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Website2PDF

Онлайн иснструмент, който конвертира даден уебсайт в PDF файл.

Този инструмент позволява да:

• Конвертирате произволен уеб сайт или негова поддиректория.
  • Подредите структурата на съдържанието.
  • Да имате бърз достъп до всяка точка, чрез отметките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от plamenemu
      Здравейте на всички!
      От доста време насам търся два учебника по музика, но ми трябват в  електронен вариант: Хармония и Елементарна теория на музиката, и двата са на Парашкев Хаджиев. Някой може ли да помогне? Прилагам снимка, за да е по-ясно какво търся. 

• от RumenTzv
      Здравейте,
      от доста време вече си търся на хартиен носител Малазанска книга на мъртвите Сказание 5 :  Среднощни Приливи на Стивън Ериксън. Ако някой може да помогне ще съм му много благодарен, тъй като не успявам да я намера налична нито по панаири на книгата, нито в интернет.
      Благодаря ви!
    • от aMoPe
      Софийският международен панаир на книгата, организиран ежегодно от Асоциация "Българска книга", е най-големият книжен форум в България. Представяйки над 200 изложители от страната и чужбина, Панаирът е място за среща между читатели, писатели, илюстратори, издатели, преводачи и журналисти, а от четири години той посреща и най-новия, вълнуващ литературен форум в България - Софийският международен литературен фестивал. Традиционно, Софийският международен панаир на книгата е домакин на най-престижните награди в книгоиздателския бранш „Златен лъв“. Тази година неговото 44-то издание ще се проведе в Национален дворец на културата, от 13 до 18 декември 2016 г.
      Кога и къде?
      Официално откриване – 13 декември, 11:00, Централно фоайе на НДК
      Работно време – 13-17 декември, от 10:00 до 20:00 часа; 18 декември, от 10:00 до 19:00
      източник: abk.bg
      Страхотно събитие, аз лично ще го посетя - задължително! Има страхотни новоизл;езли заглавия, които си заслужават!
      Вие ще го посетите ли?

• от streleca_stz
      Здравейте! От няколко дни когато публикувам линкове от уеб сайта ми във фейсбук страницата / на уеб сайта / ми изписва всеки път да въвеждам код за сигурност. Отделно когато искам да кликна на линка и ми показва първо съобщение, че ме предупреждават за неисигурен сайт. След търсене в Интернет не разбрах как мога да отмаркирам уеб сайта си, защото не е спам.
      Имам уеб сайт за музикална група и просто споделям директно линкове от публикации от него в социалната мрежа. Някой ако може да ми каже как мога сам да се справя или поне към кого да се обърна / търсих във фейсбук някакви контакти с екипа на мрежата, но уви - нищо /
    • от myprograms
      Copywriter е средство, с което ще можете да направите база от данни за всички Ваши артикули или каталог за Вашата книжарница. Програмата може да се използва също и от всички он-лайн магазини, като позволява да се въведат атрибути, характеристики и снимка за всеки артикул.

Във версия 3.0, Copywriter поддържа и каталог за електронни компоненти!
      Той е предназначен изцяло за магазини за електроника.
      Каталога за електроника предлага удобно сортиране на всеки компонент, според категория и подкатегория, показване (разглеждане) на списък от компоненти според избрана категория. Програмата дава възможност за създаване на библиотека за описания на техническите параметри за всяка величина (стойност) на компонентите, според техните категории и предназначение! Това улеснява въвеждането на всеки електронен артикул в базата данни. Освен асоцииране на снимка за всеки индивидуален артикул, е възможно и добавяне на Datasheet от производител - PDF, DOCX или TXT файл!
      Има опция за копиране на всички асоциирани снимки за всички компоненти в една папка!

За всеки отделен артикул може да бъдат избрани следните характеристики: категория (подкатегория);
      фирма производител;
      произход;
      наличност (брой);
      ISBN;
      каталожен номер;
      цена и др.

Copywriter 3.0 позволява да се направи каталог за книги, което е подходящо за книжарници !
      Всяка книга, която е въведена в каталога може да се охарактеризира с:
      автор;
      анотация;
      издател (ИК);
      език;
      година на издаване;
      ISBN;
      каталожен номер;
      страници;
      тип корици;
      тегло;
      размери;
      цена;
      наличност (брой).
      Към всяка книга от книжния каталог може да се асоциира изображение на корица.
      Copywriter има възможност за въвеждане и редактиране на категориите на артикулите и книгите, както и добавяне или изтриване на фирма производител (за артикули). Друго голямо предимство на Copywriter е копиране на всички асоциирани снимки за всички артикули и книги в една папка. Това позволява организираност при създаването на базата данни !
      Друга полезна опция е експорт на данните за конкретен артикул или книга от каталога в TXT файл.

Екрани: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8
      Download: Copywriter 3.0
      Developer: Павел Пастухов
      Изисквания: .Net Framework (не е задължителен за Windows 7, 8 и 8.1)
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.