Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Website2PDF

Онлайн иснструмент, който конвертира даден уебсайт в PDF файл.

Този инструмент позволява да:

• Конвертирате произволен уеб сайт или негова поддиректория.
  • Подредите структурата на съдържанието.
  • Да имате бърз достъп до всяка точка, чрез отметките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от georgi999
      здравейте надявам се да ми помогнете. 4 пъти ме късат на този изпит . На notepad ++ трябва да го направя .наистина не ми се отдава. моляви не ме критикувайте просто искам да взема изпита,разберете ме. Трябва да направя уеб сайт .ще кача файла за да видите там е обеснено подробно .моляви за помощ.благодаря предварително .  

• от plamenemu
      Здравейте на всички!
      От доста време насам търся два учебника по музика, но ми трябват в  електронен вариант: Хармония и Елементарна теория на музиката, и двата са на Парашкев Хаджиев. Някой може ли да помогне? Прилагам снимка, за да е по-ясно какво търся. 

• от RumenTzv
      Здравейте,
      от доста време вече си търся на хартиен носител Малазанска книга на мъртвите Сказание 5 :  Среднощни Приливи на Стивън Ериксън. Ако някой може да помогне ще съм му много благодарен, тъй като не успявам да я намера налична нито по панаири на книгата, нито в интернет.
      Благодаря ви!
    • от aMoPe
      Софийският международен панаир на книгата, организиран ежегодно от Асоциация "Българска книга", е най-големият книжен форум в България. Представяйки над 200 изложители от страната и чужбина, Панаирът е място за среща между читатели, писатели, илюстратори, издатели, преводачи и журналисти, а от четири години той посреща и най-новия, вълнуващ литературен форум в България - Софийският международен литературен фестивал. Традиционно, Софийският международен панаир на книгата е домакин на най-престижните награди в книгоиздателския бранш „Златен лъв“. Тази година неговото 44-то издание ще се проведе в Национален дворец на културата, от 13 до 18 декември 2016 г.
      Кога и къде?
      Официално откриване – 13 декември, 11:00, Централно фоайе на НДК
      Работно време – 13-17 декември, от 10:00 до 20:00 часа; 18 декември, от 10:00 до 19:00
      източник: abk.bg
      Страхотно събитие, аз лично ще го посетя - задължително! Има страхотни новоизл;езли заглавия, които си заслужават!
      Вие ще го посетите ли?

• от streleca_stz
      Здравейте! От няколко дни когато публикувам линкове от уеб сайта ми във фейсбук страницата / на уеб сайта / ми изписва всеки път да въвеждам код за сигурност. Отделно когато искам да кликна на линка и ми показва първо съобщение, че ме предупреждават за неисигурен сайт. След търсене в Интернет не разбрах как мога да отмаркирам уеб сайта си, защото не е спам.
      Имам уеб сайт за музикална група и просто споделям директно линкове от публикации от него в социалната мрежа. Някой ако може да ми каже как мога сам да се справя или поне към кого да се обърна / търсих във фейсбук някакви контакти с екипа на мрежата, но уви - нищо /
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.