Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, от вече една седмица в входа ни, почнаха да влизат крадци. Почнаха да ни крадат, кабелите за кабелната тв, да разбиват мазетата ни. Входната врата на апартамента, ни е най-обикновена "дървена". Може ли да ми препоръчате желязна врата с едно/две заключвания. Бюджет/а е малък 100/200 лв. Ще съм благодарен, на всички които предложат някакви врати. Ако може, да имат опция за доставка и до другия градове. Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тази цена са картонените вътрешни врати. Няма ли да ти е по-изгодно да сложиш СОТ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също мисля, че при така стеклите се обстоятелства по-добрият вариант е СОТ.Желязната врата (особено от нисък клас) не би свършила работа.Все пак идеята е да се пазим от крадци, не от мишки.

Редактирано от luckyboy (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В зависимост от това, каква ви е сегашната врата, може да сложите допълнително-решетъчна. Защото бюджета е малък за блиндирана.

А може и нещо по-практично, да направите входната врата на блока, и вратата към мазетата да се заключват.

Редактирано от Blue ':^) (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързите отговори. Помислих ме още снощи за СОТ/а , но се отказах ме. Сегашната врата е дървена, най-обикновена. Входната врата се заключваше, но в хода се настаниха циганета, от тогава нищо не се заключва. За това, ако може една врата да се измисли, днеска ходих до една фирма, в града но те имат врати от 500 лв. нагоре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързите отговори. Помислих ме още снощи за СОТ/а , но се отказах ме. Сегашната врата е дървена, най-обикновена. Входната врата се заключваше, но в хода се настаниха циганета, от тогава нищо не се заключва. За това, ако може една врата да се измисли, днеска ходих до една фирма, в града но те имат врати от 500 лв. нагоре.

Толкова и нагоре са цените. Ако искате добра врата няма как

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай още 50 лв и си вземи  "Китайка" от Практикер - цена 250 лв с касата. 

Вратите са добри, изгледат супер на външен вид , като ти я монтират - бравата се сменя и си готов.

При желание -можеше да и сложиш допълнителни резета, ако искаш да имаш още точки за заключване.

Другия вариант е да вземе метална врата за мазе - струва 150 лв , но споле трябва майстор да ти монтира стандартна или касова брава и резета, та пак отиваш на 250-300 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай още 50 лв и си вземи  "Китайка" от Практикер - цена 250 лв с касата.    Вратите са добри, изгледат супер на външен вид , като ти я монтират - бравата се сменя и си готов. При желание -можеше да и сложиш допълнителни резета, ако искаш да имаш още точки за заключване.   Другия вариант е да вземе метална врата за мазе - струва 150 лв , но споле трябва майстор да ти монтира стандартна или касова брава и резета, та пак отиваш на 250-300 лв.

Може ли ми покажеш, тази от 250 лв. С монтажа ли е такава цената.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пфф -забравил съм да туря линка : 

ето я

разгледай и другите предложения.

Тия, за мазе дето ги водят сега са на промоция.Стават за втора врата, тъй като са само един лист ламарина, докато китайките са си с изолация, шпионака, дву-точково заключване и прочее "екстри".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, ти ще изберем вратата малко по-късно, и утре ще направим поръчката. Благодаря на всички :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Края на този ти пост е добър.Няма такава блиндирана врата, която ще ти струва 100 или 200 лева. Да не говорим и за монтажа. Ако намериш за 500 - направо купувай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що не пробваш с Гошо :clown:

http://www.youtube.com/watch?v=Sc5zF6eCip8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Края на този ти пост е добър.Няма такава блиндирана врата, която ще ти струва 100 или 200 лева. Да не говорим и за монтажа. Ако намериш за 500 - направо купувай.

Не искаме да даваме, толкова пари, тъй като след 2 месеца, се местим на вилата за зимата. Но утре ще се реши всичко в магазина. Лека и спокойна вечер :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Не искаме да даваме, толкова пари, тъй като след 2 месеца, се местим на вилата за зимата. Но утре ще се реши всичко в магазина. Лека и спокойна вечер :)

Като ти гледам техниката от подписа, дано не ти я изнесат докато си на работа.Ето нещо от мен да си го знаеш за цял живот: "Къща се ключи за приятели, за да разберат, че отсъстваш." За другите е безпредметно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За що-годе свястна външна врата се изискват едно 900лв. минимум!

Колега - не искам да те обиждам, но представите ти за цените  и свястното, май силно ти се разминават. Не се хаби да си свърляш пари на вятъра... По-добре ги дай за застраховка на къщата... Или си купи дърва за вилата... А какво се казва един монтаж е само 100лв. при свястните врати!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като ти гледам техниката от подписа, дано не ти я изнесат докато си на работа.Ето нещо от мен да си го знаеш за цял живот: "Къща се ключи за приятели, за да разберат, че отсъстваш." За другите е безпредметно.

Пази боже. Майка ми до сега разглеждаше врати онлайн , спря се на следните модели. Може ли да метнеш едно око.? Цък  Майка се спряла на следните модели. Първия е с черната врата за 299 лв. с 15-те шипа. Втората е тази за 165 лв. Като тази дето е 299 лв. ще се вземе на лизинг може би.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Родителите в къщи сложиха блиндирана врата, масивна и супер здрава. Взеха я от http://luxdoor.bg/ 3-4 дни след  поръчването й, я докараха, демонтираха старата и сложиха новата. не мисля, че такава врата циганите лесно могат да помръднат. А входната врата си е инвестиция, с която не би трябвало да се пренебрегва. Заслужава си да дадеш повече пари, поне аз съм на това мнение. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

спринцовка киселина в ключалката и изчакване десетина минути и язък ти за металната врата

това ми го казаха полицаите от първо районно след като разбиха металната врата на сестра м

Родителите в къщи сложиха блиндирана врата, масивна и супер здрава. Взеха я от http://luxdoor.bg/ 3-4 дни след  поръчването й, я докараха, демонтираха старата и сложиха новата. не мисля, че такава врата циганите лесно могат да помръднат. А входната врата си е инвестиция, с която не би трябвало да се пренебрегва. Заслужава си да дадеш повече пари, поне аз съм на това мнение. 

и темата е от 2013г.

Редактирано от emmi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а вратата за 200 лв ще я отворят с почукване.  :)  дори и няма да се харчат на спринцовка киселина.  :P Права си, темата наистина е стара, но смисъла и е актуален и днес.  

Редактирано от Ивана (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпреки, че е стара темата ще е винаги актуална. Изчетох я цялата и ще добавя:

Застраховка на имуществото срещу кражба.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Охо.... Забравих да пиша, че сложихме блиндирана врата, всичко ни излезна 700 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.