Премини към съдържанието
x-sergo

Toshiba Satellite L20-181 vs. Acer TM2413

Препоръчан отговор

Здравейте! Искам да ми дадете съвет коя от двете конфигурации да избера. Коя според вас е по-добра, като се има в предвид че цената е еднаква и на двата ноутбука.

Тошиба: Celeron M380 1.6GHz 256Ram 40GB HDD DVD-CDRW ATI Radeon X200 WinHP

Acer: Celeron 1.5GHz 256Ram 40GB HDD DVD-RW Intel-Video Wi-Fi Linux

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Искам да ми дадете съвет коя от двете конфигурации да избера. Коя според вас е по-добра, като се има в предвид че цената е еднаква и на двата ноутбука.

Тошиба: Celeron M380 1.6GHz 256Ram 40GB HDD DVD-CDRW ATI Radeon X200 WinHP

Acer: Celeron 1.5GHz 256Ram 40GB HDD DVD-RW Intel-Video Wi-Fi Linux

Аз ти препоръчвам Acer. Преди година купих на гажето подобен.

1.Ако мислиш да го използваш с линукс, няма да имаш проблеми с драйверите, докато с Тошибата ще се главоболиш(една позната си купи Тошиба L20-112 и ме кара да и инсталирам линукс).

2. По-бавен процесор, но все пак ще черпи по-малко ток (Celeron процесорите нямат това спадане на работната честота при "празен ход"), а и разликата спрямо тошибата не е чак толкова голяма, само 100 Hz.

3. Видеото ти е 64 MB (При тошибата е 128 MB), но и то ще ти черпи по-малко ток.А и едва ли ще седнеш да играеш на игри със шарната видеокарта. За всичко останало ще ти стигне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.