Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Archmaster Archmaster

ЗА ЕДИН “ТЕХНИК“..

Препоръчан отговор

Е тоя пич казва че не може да има 2 захранвания у 1 комп.,щото ТАКА...   аз имам ново дъно,което е с новите сата молекси за сд и хдд а искам да добавя стари хдд и сд у-ва и поради липса на преходници а и не ми се режеха кабелите споделих с него,че ще са в 1 разклонител включени двете захранвания и тоя отказа съдействие,щото му казах че с 2 захранвания ще реша проблема и сега вече месец си работи машината ми с двете едновременно включени ..а вижте колко сървъри са с по 2 хот суап захранвания даже тоя сайт е на такъв качен...амън от майсторе..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпрос, препоръка,оплакване или просто хейтване трябваше да е това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що за несериозна тема, не разбрах ? :ohmy:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е тоя пич казва че не може да има 2 захранвания у 1 комп.,щото ТАКА...   аз имам ново дъно,което е с новите сата молекси за сд и хдд а искам да добавя стари хдд и сд у-ва и поради липса на преходници а и не ми се режеха кабелите споделих с него,че ще са в 1 разклонител включени двете захранвания и тоя отказа съдействие,щото му казах че с 2 захранвания ще реша проблема и сега вече месец си работи машината ми с двете едновременно включени ..а вижте колко сървъри са с по 2 хот суап захранвания даже тоя сайт е на такъв качен...амън от майсторе..

Прочетете моля точка 2.3 от правилата на форума!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.