Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Проблемът ми е следния : купих си qtek 2020i поне така ми казаха не виждам никаква разлика между двата но в характеристиките виждам че моят покет е с 400мгхц процесор което отговаря на покет 2020 дайте идея как да подкарам Wifi-то на това чудо защото немога да разбера изобщо дали има такова :( другото нещо е че незнам от къде да му намеря програми :) моля ако можете да ми предложите някакви сайтове :) благодаря предварително :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако става въпрос за джобен компютър модел 2004 няма повти никакви екстри и няма Wi-Fi. Едва ли би вършил работа като новите андроиди.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:D ее разбихте ми мечтите. Добре но бях чел че може да му се сложи уиндоус мобиле 6.5 ще ми внесете ли малко разяснения по въпроса?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност тук пише, че има Wi-Fi http://www.gsmarena.com/qtek_2020i-1168.php и процесор 520 MHz.

Не съм се занимавал с тези играчки. През 2004 нямах GSM, камоли джобен компютър.

Иначе по темата, това устройство има много малко RAM и ROM памет. Трудно би се справило с обикновен сайт с клипчета и снимки. Става за чат и вероятно имейли или за разглеждане на снимки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а някакво предложение как да му инсталирам нов уиндоус

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът ми е следния : купих си qtek 2020i поне така ми казаха не виждам никаква разлика между двата но в характеристиките виждам че моят покет е с 400мгхц процесор което отговаря на покет 2020 ....

Има и друга разлика - 2020 няма WiFi - ако е такова няма как да му го пуснеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да устонових че телефонът е 2020 не 2020i но сега ме интересува как да му сменя уиндоуса?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да устонових че телефонът е 2020 не 2020i но сега ме интересува как да му сменя уиндоуса?

Има къстъм РОМове, но започнете от това защо искате да го сменяте

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

много ми харесва как изглежда уиндоус 6.5 но никаде не мога да намеря РОМ :( моля за малко помощ!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе тука някой чете ли изобщо?

Да - много.

Що?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе тука някой чете ли изобщо?

потърсете тук: http://www.xda-developers.com но не очаквайте нова версия да върви бързо на стар хардуер, това е 400 мегахерцов процесор, 64 мегабайта рам....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо изобщо се занимаваш с толкова остаряло устройство? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе тука някой чете 

По принцеп четат ама повичето като гледам не са се занимажали с такъв проблем или не ги интересува.

Аз преди 1 седмица си взех PALM® T|X POWERED . На Мен също ми е интересно да ли е вазможно да му сменя Операционата система с по нова.

Ако желаеш виш тази статия дано е полезна знам че не е същия модел джобен компютар .  Но може статията да е от полза.

How To: Install Windows Mobile 6.5 Right Now

http://gizmodo.com/5281397/how-to-install-windows-mobile-65-right-now 

Дано Ти е от полза аз нямам време :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.