Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Phenom©

Приложения за Nokia 5800 Xpress Music

Препоръчан отговор

Здравейте!

Преди няколко дни дадох акаунта на приятел да напише тема.

За жалост той не знае как се пише,правила и тем подобни.Пиша тема вместо него,понеже не е наясно с форумите,понеже е неграмотен...

Търси българо-англ. и българо-немски речник (Да може да се използват офлайн)и някоя игра.

Ще съм ви много благодарен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От къде тегли приложения за Symbian?

Няма ли речници в безплатните или платените приложения?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

За жалост той не знае как се пише,правила и тем подобни.Пиша тема вместо него,понеже не е наясно с форумите,понеже е неграмотен...

Търси българо-англ. и българо-немски речник (Да може да се използват офлайн)и някоя игра.

То речник си има в самия телефон (аз съм със същия и имам анг - бгречник), а за другите езици мисля, че се теглеше... А пък за него OviStore няма ли?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

http://www.penreader.com/s60-3rd-edition-software/PONS/Download_area_for_Dictionary_German-Bulgarian_CONCISE.html German <-> Bulgarian 

http://www.penreader.com/s60-3rd-edition-software/PONS/Download_area_for_Dictionary_English-Bulgarian_CONCISE.html English <-> Bulgarian

А относно играта - за каква точно става въпрос ?  

То речник си има в самия телефон (аз съм със същия и имам анг - бгречник), а за другите езици мисля, че се теглеше... А пък за него OviStore няма ли?

Да, аз съм с нокиа N85 и също си имах вграден речник на който само трябваше да му свалям езиците които искам (безплатно) :-)

Редактирано от midway (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.