Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравеите, аз съм абонат на М-тел и на скоро разбрах за безплатния саит на Facebook - "0.facebook.com". Проблемът ми е, че не мога да вляза в сайта през телефона, който има 3G, но с моята карта не зарежда. Пробвах с на един приятел картата, който е на глобул и стана. Този Facebook само за глобул ли е или трябва да се обадя на оператора да ми направи настроиките?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Относително безплатен!Свържи се с оператора, не е само за Глобул.

Редактирано от luckyboy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да , трябва да провериш при оператора за валидноста на услугата. Това беше пилотен проект на М-тел, последван негласно и от Глобул. Аз съм на клиент на Глобул и да ти кажа въпросната 0-връзка не работи винаги както се очаква. По някога не мога да осъществя контакт, друг път си ме тарифира ,като 2+2=4 Ако тарифирането не ти е проблем, то използвай си стандартния линк за връзка. "Опера" като мобилен браузър също може да ти помогне в намаляването на сметката, но не използвай въпросната 0-връзка през "Опера" - няма смисъл.

Редактирано от Black Power (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.