Премини към съдържанието
ester77

Проблем с акаунт в Windows 8

Препоръчан отговор

Здравейте,една моя позната си е купила лаптоп с инсталиран с Windows 8 ,но направила акаунт с емайла си в www.abw.bg , вместо да си направи акаунт в Microsoft и не може да влезе или да се логне в лаптопа!?

Какво да правим,благодарим на всички отзовали се да помогнат!!! :wors:

Редактирано от ester77 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

превключете на локален потребител, в последствие можете да изтриете акаунта с абв и да направите нов с MS ID

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

превключете на локален потребител, в последствие можете да изтриете акаунта с абв и да направите нов с MS ID

Благодаря за сьдействието,как да превключа на локален потребител?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хмм , мисля че няма проблем и с мейл в abv да се направи акаунт. Би трябвало след като е приет да се логвате. Просто не може да ползвате някой екстри на 8-цата. Не съм сигурен обаче. Ако някой има повече инфо да пише :).

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.натиснете и задръжте шифт и рестартирайте 2. рестартирайте и трябва да видите екран с различни опции 3. аз лично препоръчвам да направите reset (от troubleshoot > reset your pc) 4. има и друг по-сложен метод, но като вземем предвид че вашата позната надали е имала време да прави персонализации, горното е по-удачен вариант - казвам го защото reset ще върне windows 8/8.1 в състоянието в което е бил веднага след инсталацията да се допълня че забравих: darco е прав и не би трябвало да имате проблем с логването с имейл в абв, а от там вече можете да администрирате потребителите както желаете

Редактирано от Aquaris (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.