Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Здравейте, бихте ли ме насочили при избора на SSD? Нека да е 120/128 GB. Ще се ползва в работна среда. Ще се ползват инструменти за програмиране от рода на Visual studio. 

Целта е по-висока производителност и бързодействие. Цената не е фиксирана, така че можете да предлагате добрите модели. Доколкото прочетох дисковете на самсунг са добри, но все пак искам и експертното ви мнение. 

Към коя марка да се ориентирам и кои са характеристиките, които е важно да имам предивд?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тествани ли са дисковете и кои са им предимствата пред други такива?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искахте хубави марки и модели - предложихме ви. Мисля че оттук насетне Вие сами трябва да си потърсите информация, а такава не липсва в Интернет.

Поздрави !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със същата марка SSD съм. Преди няколко месеца имаше тема за Samsunga. Някой им правеше реклама и аз там постнах моя резултат. Потърси във форума и ще намериш резултатите..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Samsung 840 Pro или Intel 5xx series ако искаш най-доброто. На практика и INTEL 180G SSD 330 който е дори по-евтин от 120ГБ висок клас модели е достатъчен като производителност и няма да усетиш разлика в скоростта, освен в синтетичните тестове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за отговорите поръчах Самсунга, но като дойде съм малко изненадан от размерите му. Има ли начин да се постави в кутия на персонален компютър, понеже е доста малък?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такъв е стандарта - 2.5", но може да се побългари много лесно, а и винаги можеш да го оставиш да си стои свободно или да лежи на дъното на кутията, инак трябва да купуваш безсмислено скъпи пластмаси...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На старата кутия бях направил така, за HDD елиминира всички вибрации и шумове, перфектно е, стига да не риташ кутията : http://www.youtube.com/watch?v=sym2p5bB19E

Ще стане и със SSD!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такъв е стандарта - 2.5", но може да се побългари много лесно, а и винаги можеш да го оставиш да си стои свободно или да лежи на дъното на кутията, инак трябва да купуваш безсмислено скъпи пластмаси...

Ще се побългарява за сега, пък по нататък може да му взема някое легълце, за да го завинтя добре

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се побългарява за сега, пък по нататък може да му взема някое легълце, за да го завинтя добре

Ти си решаваш, но аз съм карал така 2 години и нямах проблеми. Дори сега с кутия а 200 лева пак ми шумят хардовете...При SSD-то няма движение, така че и да не го завинтиш, няма проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.