Премини към съдържанието
Viiipeer

Бокс: Кличко - Поветкин - 05 Октомври 2013

Препоръчан отговор

Здравейте! Бихте ли ме информирали, къде в Пловдив мога да заложа на въпросния мач. Знам, че коефицента за Кличко ще е малък, но въпреки това искам да заложа.

Също така, бихте ли ми казали точната дата и час на двубоя - тоест дали е 4-ти срещу 5-ти октомври, или ще бъде на 5-ти октомври около 22:30 вечерта?

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Също така, бихте ли ми казали точната дата и час на двубоя - тоест дали е 4-ти срещу 5-ти октомври, или ще бъде на 5-ти октомври около 22:30 вечерта?

Благодаря!...

Двубоя ще е в събота.От 18:30 часа започва коментарното студио,а от 19:00 часа щя излъчват пряко двубоя :boxing3:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, а случайно да знаеш къде може да се залага? Дали в ервофутбол има залози по бокс?

Двубоя ще е в събота.От 18:30 часа започва коментарното студио,а от 19:00 часа щя излъчват пряко двубоя :boxing3:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За това не знам приятел-не правя залози :) Все някъде може,но къде-не знам.Поразрови се из интернет-все ще разбереш ;)

ПП...току що звъннах на едно мое пишлеме от работа дето се занимава със залози---каза ми ,че можело в bet365 ,но имало някаква забрана тук и имал инсталирано прокси на компа си и чрез друго IP oт сървър в Румъния правел залози.(нещо такова ми обясни)Едва ли в момента ще ти е от полза,но просто това разбрах :)

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Еврофутбола вече се залага на гонки с кучета, та на мача с Кличко ли няма да има залози? Иначе по бет сайтовете в интернет ще е по-голям коеф., но не си струва да се играе този мач. Като те гледам много не се интересуваш от бокс и просто знаеш, че Кличко е силен, но този път няма да излезе срещу слаб противник!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със сигурност Кличко ще е победителя от срещата!;-)

В Еврофутбола вече се залага на гонки с кучета, та на мача с Кличко ли няма да има залози? Иначе по бет сайтовете в интернет ще е по-голям коеф., но не си струва да се играе този мач. Като те гледам много не се интересуваш от бокс и просто знаеш, че Кличко е силен, но този път няма да излезе срещу слаб противник!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със сигурност Кличко ще е победителя от срещата!;-)

1 удар решава мача и нищо не се знае! Това според мене ще е най-интересният мач на Кличко, откакто игра с Чар. В еврото погледнах и коеф. за Кличко е 1.12 при този коеф. трябва да заложиш хиляди за печалба, но не си струва! Мача не е сигурен пак ти го казвам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А по кой канал ще го излъчват мача или дали знаете през някой сайт, където може да се гледа..? Мерси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А по кой канал ще го излъчват мача или дали знаете през някой сайт, където може да се гледа..? Мерси.

Film+

Редактирано от luckyboy (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди 22:00 няма как да сe получат нещата :D По немската RTL също ще го дават!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво става, по Film+ само реклами???

Tрай бе----почва :) Колко заложи на Кличко :wub:

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не можа да му преодолее защитата и загуби.Същото го чака и Кубрат, ако не вземе мерки.Ние разбира се ще стискаме палци и ще викаме с пълно гърло за нашето момче!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От мен честито и на двамата..На Кличко--за доказаната класа и за победата.На Поветкин,че показа невероятен борбен дух.

Поветкин според мен приличаше по скоро на разярено биче ,докато Кличко беше много хладнокръвен!Самия двубой на моменти приличаше леко на борба,но определено Кличко си игра играта и Поветкин не можа да му нанесе силен решаващ удар (не знам на друго на какво е разчитал).Въпреки всичко за мен двубоя си беше на ниво и съм доволен от предложеното  ,,представление,,..

Кубрате,Кубрате,кво та чака брате :wub:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В крайна сметка не заложих, защото щях да взема много малка сума след това... Щях да сложа 200 кинта евентуално....

Tрай бе----почва :) Колко заложи на Кличко :wub:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В крайна сметка не заложих, защото щях да взема много малка сума след това... Щях да сложа 200 кинта евентуално....

Карай-дано поне се се насладил на представлението :)  ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Беше къде, къде по-интересен двубоя в сравнение с предния мач на Кличко!

Живот и здраве, съм сигурен, че Кличко ще победи Кубрат!

Не случайно му викат Hummer Steel!;-)

Карай-дано поне се се насладил на представлението :)  ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Беше къде, къде по-интересен двубоя в сравнение с предния мач на Кличко!

Живот и здраве, съм сигурен, че Кличко ще победи Кубрат!

Не случайно му викат Hummer Steel!;-)

Абе да не пророкуваме.Аз съм за ,,нашето,,момче разбира се ,но......ако си сложа ръка на сърцето---не виждам как ще го победи този таран....Дано Кубрат поне успее да направи нещо.Кобрата поне е по-висок от Поветкин и там мисля Кличко няма да може да го ,,бори,,така.....

Паживьом увидим ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.