Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте имам един въпрос за създаването на bootable флашка със инструмента на Microsoft - USB/DVD Download Tool.

Трябва ли да се стартира приложението като администратор за да се създаде bootable флашката. Питам защото из нета има различни обяснения на това на едно място пише че задължително се стартира (Microsoft - USB/DVD Download Tool) като Администратор.
А на друго просто стартирате  та кое от двете е ???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не,не е задължително да се стартира като администратор.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никога до сега не съм я стартирал,като админ и не съм имал никакви проблеми. Много добра програма, успех.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Мирослав Каменов
      Здравейте, моят проблем е следният лаптопът ми е Guru M67SRU закупих си оригинален диск за Windows 7 от Microsoft с цел да вдигна битовете на моят понеже е 32 Bit а искам 64 Bit така сложих диска във лаптопът пуснах инсталацията започнах да го инсталирам и ми изписа че „Windows не може да се инсталира защото е стартиран безопасен режим натиснете Ok за да продължите натискам и вадя диска и пускам Windows normally излиза ми това натискам ok пак това пробвах да вляза във Safe Mode да го спра не става излиза ми само това на снимката и не ме пуска вътре помощ!!!!

• от coldrage
      Здравейте, от скоро съм с Ubuntu 18.04. Опитвам се да подкарам една игра, но ми дава следният проблем :
      Wine cannot find the FreeType font library.  To enable Wine to
      use TrueType fonts please install a version of FreeType greater than
      or equal to 2.0.5.
      http://www.freetype.org

Търсих инфо в нета и правих какви ли не опити но не можах да го реша.
      Помагайте, моля!
    • от slavcho hadjiyata
      Здравейте приятели! Поздрави за годишнината на Калдата!
      Наскоро инсталирах Xenialpup64 7.5. Работи доста добре, но "забравя" настройките за избрана клавиатура, добавен език, неговият вариант и клавишните комбинации за смяна на подредбата. Настройва се добре, работи до края на сесията, но след рестарт иска нова настройка на гореописаните опции.
      Моля, помогнете, но ако може с по-детайлно описание, тъй като не се смятам за IT-специалист.
      Благодаря предварително!
    • от asdfj
      Привет.От доста време насам имам проблем при инсталирането на уиндоус 8 на Lenovog50.Закупен е с 8-цата и след това съм го преинсталирал няколко пъти с уиндоус 7. На диск тръгва и когато се покаже инсталацията да избера език и т.н. отказва и блокира клавиатурата и мишката,а в биоса работи и при 7-цата върви без проблем.Възможно ли е да е заключен към 8? Отчаян съм тъй като тази 7ца не върви добре и искам да си върна предишния.Другия ми въпрос е чрез флашка какви са настройките в биоса с UEFI/Legacy и как да подкарам флашката.
      Багодаря предварително.
    • от Maria Green
      Здравейте, празнуващи и почиващи, и работещи, и разбиращи!

Трябва ли да направя нещо особено във връзка с прикачения файл? Съществува ли проблем, анализирайки данните? 

Странното е, че не разбирам нищо от снимката, а това ми се изписва щом включа лаптопа. 

Ще се зарадвам на подробен съпорт.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.