Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Няма невъзможни неща, но никой не знае какво имаш или какво искаш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Испания съм на квартира и собственика ми е дал паролата и всичко за неговия рутер, но го пуска само по 2 часа на ден и не разрешава по повече ( не питайте, явно е изперкал). И се чудя дали ако купя примерно един рутер и го сложа в моята стая и го свържа с неговия, дали ще стане? Цялата работа е да ползвам мрежата му без той да разбере.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Испания съм на квартира и собственика ми е дал паролата и всичко за неговия рутер, но го пуска само по 2 часа на ден и не разрешава по повече ( не питайте, явно е изперкал). И се чудя дали ако купя примерно един рутер и го сложа в моята стая и го свържа с неговия, дали ще стане? Цялата работа е да ползвам мрежата му без той да разбере.

Щом този, който плаща сметката е той а не вие то ще с съобразявате с него. Ако не ви задоволява си плащайте вие и си правете каквото искате

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Сед като го пуска по два часа на ден, как ще свържете вашият с неговият и то безжично? Смешни въпроси от ваша страна, които се четат по цял свят. Не мислите ли? И заглавието на темата не е по правилата на форума!Нали сме българи - трябва сериозно да убедим хората че ни бива за крадци!

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом този, който плаща сметката е той а не вие то ще с съобразявате с него. Ако не ви задоволява си плащайте вие и си правете каквото искате

Проблемът тук е, че не може да се пуска повече от един интернет на един адрес.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от мобилен доставчик. Или се разберете със собственика вие да плащате някаква част

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен, нямаш адресна регистрация и там ти е проблема с пускането на интернет. Ако работиш легално и си регистриран на адреса, няма да имаш никакъв проблем. Едва ли цената от 20-40 евро е толкова голям проблем....

от мобилен доставчик. Или се разберете със собственика вие да плащате някаква част

Да и това е решение, купуваш си киавета за около 50 евро имаш неограничен достъп за месец :) за 10 евро...

Редактирано от Препикану мушкату (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.