Премини към съдържанието
syllverr

Illustrator 10 се затваря сам.

Препоръчан отговор

Проблемът ми е следният:след като го стартирам и започна да работя с него,след около 10мин програмата се затваря сама.Да не би да е от системните изисквания.Компютърът ми е със 224рам,дурон1200,видео GeForce64mb.В инсталацията пише,че за да работи програмата годината трябва да баде 2001,направих я и пак не става.Дайте идея.Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът ми е следният:след като го стартирам и започна да работя с него,след около 10мин програмата се затваря сама.Да не би да е от системните изисквания.Компютърът ми е със 224рам,дурон1200,видео GeForce64mb.В инсталацията пише,че за да работи програмата годината трябва да баде 2001,направих я и пак не става.Дайте идея.Благодаря

Не ще да е от системните изисквания:аз съм го въртял на Пентиум2/ 400Мн/256 РАМ /8 Мв видео без грешка пък и не ми могла да тръгне при наличие на такъв проблем.Я вземи я преинсталирайкато спазваш следните условия:

1. Върни часовника на компютъра на 2000

2. Стартирай инсталацията и въведи серийния номер

3. Върни годината на сегашната

Може и да се получи :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.