Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам проблем с wi-fi мрежата. След като инсталирах рутера с easy assistant (както и да се наричаше) ми показа проблем с wan-a. Логнах се в tplinklogin, но не знам точно какво да направя. Сменях типа връзка на wan-a, reboot-вах, но нищо не се получава :( Мерси предварително, ако ми помогнете! ПС: Мисля, че е ясно, но съм невежа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен се оправя по следният начин: 

1. Отваряте Internet Explorer
2. Пишете 192.168.0.1
3. Пишете потребителското име и парола (по принцип са аdmin)
4. След това отивате на Quick Setup
5. Давате Next, след това ви се показват опции който да изберете! ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ДАВАТЕ НА PPPoE
6. След като дадете Next, ще ви се покаже да напишете името и паролата който сте избрали когато са ви пуснали интернета!
7. След това ще ви се покажат още опции

Wireless Radio: Enabled
Wireless Network Name: Пишете си името, примерно - Wireless Network Name: Ivan
Region: Bulgaria
Channel: Auto
Mode: 11bgn mixed
Channel Width: Auto
Max Tx Rate: (колкото повече по-добре, за рутерите от моделите на TL-WR740N / TL-WR740ND - 150Mbps
Wireless Security: WPA-Personal/WPA2-Personal и отдоло си пишете паролата която искате

8. След това Next, и натискате Finish 
9. След това би трябвало да ви се рестартира (Reboot), но ако не се рестартира отивате на - System Tools и надолу търсите - Reboot

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам проблем с wi-fi мрежата. След като инсталирах рутера с easy assistant (както и да се наричаше) ми показа проблем с wan-a. Логнах се в tplinklogin, но не знам точно какво да направя. Сменях типа връзка на wan-a, reboot-вах, но нищо не се получава :( Мерси предварително, ако ми помогнете! ПС: Мисля, че е ясно, но съм невежа.

1. пояснете как точно получавате достъп до интернет когато не използвате рутер? въвеждате ip и други данни, въвеждате име и парола, самостоятелни настройки (тип, само вкарай кабела) или друго 2. ако не знаете горното то поне град и доставчик, та случайно някой ваш съгражданин да има информация за гореописаното
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.