Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам 2 лаптопа в локална мрежа през рутер, когато чрез ES File Manager вляза в lan мрежата влизам в единия лаптоп без проблем, но като се опитам да вляза в другия ми иска потребителско има и парола? Какво точно се въвежда там?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам 2 лаптопа в локална мрежа през рутер, когато чрез ES File Manager вляза в lan мрежата влизам в единия лаптоп без проблем, но като се опитам да вляза в другия ми иска потребителско има и парола? Какво точно се въвежда там?

име и парола. На валиден потребител, който има права за достъп до съдържанието, което ви интересува

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

име и парола. На валиден потребител, който има права за достъп до съдържанието, което ви интересува

Да но попринцип нямам такива защити, всички в локалната мрежа могат да влизат и лато влизам от другия лаптоп не ми иска парола.. ако имам някаква такава защита за която не знам, от каде мога да видя или създам потребителско има и парола?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да но попринцип нямам такива защити, всички в локалната мрежа могат да влизат и лато влизам от другия лаптоп не ми иска парола.. ако имам някаква такава защита за която не знам, от каде мога да видя или създам потребителско има и парола?

http://windows.microsoft.com/en-us/windows/create-user-account#create-user-account=windows-7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От контролния панел се задават права на потребителите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но аз нямам парола на потребителският ми акаунт, той е само един - администраторският.

От контролния панел се задават права на потребителите.

Къде по точно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но аз нямам парола на потребителският ми акаунт, той е само един - администраторският.

Къде по точно?

И какво става когато в ES Manager зададете потребител Administrator?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво става когато в ES Manager зададете потребител Administrator?

нищо.. името на потребителският ми акаунт е "ixi" но и него като го въведа пак не става  :ohmy:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нищо.. името на потребителският ми акаунт е "ixi" но и него като го въведа пак не става  :ohmy:

тогава създайте акаунт с парола и пробвайте с него

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.