Премини към съдържанието
Българче

В чест на Роки, Рамбо и Слай

Препоръчан отговор

Еми вече споделих мнението си в друга тема,но може да го видите пак

Та да си кажа мнението и аз. :wors: Филмите до тук наистина са хубави и си заслужават,но според мен един от най-добрите филми според мен е поредицата Роки.Във поредицата от филми точно се показва,през каво може да премине човек и на какво е способен.Да покаже,че наистина ако работиш упорито и със сърце винаги можеш да постигнеш целта си!Много ми харесва този филм и мисля да пусна някаква тема свързана с него.Естествено ако не възразяват шефовете :):wors:

:bye:

Е споделете и вие вашето мнение.Ако имате такова :)

:bye: :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За времето си е бил/беше интересна история.И на мен ми е кеф да го гледам,но е ясно,че филмът не блести с особени кинематографични качества,въпреки,че първата серия взе Оскар. Доста от нещата в Роки се превърнаха вече в клишенца и ако го гледаме днес няма да видим много ново.

А ако ти се гледа филм за

...ако работиш упорито и със сърце винаги можеш да постигнеш целта си!

...гледай Gattaca. Няма ген за човешкия дух..Това е най-доброто по темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хей,това е моя любим филм(даже GSM-a ми звани със eye of the tiger).Този филм съм го гледал около 10пъти сигурно и не ми омръзва.Филма е супер!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
За времето си е бил/беше интересна история.И на мен ми е кеф да го гледам,но е ясно,че филмът не блести с особени кинематографични качества,въпреки,че първата серия взе Оскар. Доста от нещата в Роки се превърнаха вече в клишенца и ако го гледаме днес няма да видим много ново.

А ако ти се гледа филм за

...гледай Gattaca. Няма ген за човешкия дух..Това е най-доброто по темата.

Мисля,че дори и да няма достатъчно кинематографични ефекти филма пак ще си остане добър! Та немога да разбера само едно и бих искал да ми го кажеш ако може,та ти като гледаш филм,какво гледаш ефектите или се вглъбяваш в него и мислиш върху казанато от определените герои.Или да бъдем точни не мслиш ли върху това какво иска да ни покаже режисиьора или сценариста ... ?! Мисля,че това е по важно от кинематографиката,но си е лично мое мнение! И ако нещо по някакъв начин те засягам с някой мои думи ме извини ... просто така си говоря по някой път :bye:

Хей,това е моя любим филм(даже GSM-a ми звани със eye of the tiger).Този филм съм го гледал около 10пъти сигурно и не ми омръзва.Филма е супер!

Да и аз така мисля.Даже преди малко го изгледах пак :)

Поздрави! :bye:

Редактирано от Biased (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мисля ,че един филм трябва да има ефекти за да е хубав.Колкото пъти да го гледам все настрахвам(не то страх ами и аз не знам от какво ,може би от радост или незнам).Филма наистина е супер до преди няколко месеца неможех да намера бг субтитри но се справих.Ако някой има проблем да пише :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не мисля ,че един филм трябва да има ефекти за да е хубав.Колкото пъти да го гледам все настрахвам(не то страх ами и аз не знам от какво ,може би от радост или незнам).Филма наистина е супер до преди няколко месеца неможех да намера бг субтитри но се справих.Ако някой има проблем да пише :)

:yanim: Браво ... ам аз имам и 5-те части,не мисля,че ще имам проблеми :) Даже май се чува,че ще излиза 6-ца :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То се говори от миналата година ама нА няма още.И пак казват ,че ще е последен бой(дано колкото и във 4 беше последен cool.gif )

Редактирано от trabant4e (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Мисля,че дори и да няма достатъчно кинематографични ефекти филма пак ще си остане добър! Та немога да разбера само едно и бих искал да ми го кажеш ако може,та ти като гледаш филм,какво гледаш ефектите или се вглъбяваш в него и мислиш върху казанато от определените герои.Или да бъдем точни не мслиш ли върху това какво иска да ни покаже режисиьора или сценариста ... ?! Мисля,че това е по важно от кинематографиката,но си е лично мое мнение! И ако нещо по някакъв начин те засягам с някой мои думи ме извини ... просто така си говоря по някой път :bye:

Да и аз така мисля.Даже преди малко го изгледах пак :yanim:

Поздрави! :bye:

СкиЙ са:

Вече казах,че филмът е добър. Ако се опитваш да ме убедиш,че блести с особено трудно смилаема за моя ум мисъл - имам новина за теб.

"Роки" не е от филмите,в които всяка дума,жест,елемент,кадър имат смисъл. Роки е боксьорски филм - екшън,предназначен е за аудитория между 10-25 години.Идеята е да се покаже величието на американския спортист и особено в 4та част - надмощието му пред руската МАШИНА.Предполагам,че и ти си там някъде там -в посочената възрастова граница.

Не ме засягаш,защото ти липсват някои елементи от фактическия състав за постигането на тези последици.

Гледай посочения от мен филм и после ще си говорим за смисъл,вглъбяване,значение,фабула,вдъхновение,изРаз,изКаз и други хубави неща в киното.

edit: Айде един жокер по темата за смисъла:

Име: Гатака

Жанр: фантастика

Времетраене:106 мин.

Държава:САЩ

Режисура: Андрю Никъл

Участват: Ума Търман,Итън Хоук,Джъд Лоу.

imdb рейтинг:7.6

http://www.imdb.com/title/tt0119177/

Аналози: НЯМА!

Дали има нещо,което още не е казано за този филм?

Историята разказва за две противоположни личности,които по стечение на обстоятелствата не могат един без друг.Единият има огромни заложби и способности и може да постигне всичко,което поиска в света ,в който живее.Стига да се интересуваше от друго,освен от собствената си апатия. Вторият има болно сърце,късогледство,никаква перспектива в свят,където генетичният потенциaл определя до каде може да стигне човек...Но също и стоманена воля и желание да осъществи мечтата си.Направени са много филми за хора с мечти.Но тук съпоставката с обезверения човек-галеник на съдбата е поднесена така,че не може да няма въздействие.

Отвратително интелигентен филм! Ясно е,че с такъв сценарий няма как резултатът да е лош,но след като и режисурата е поверена на гениалния сценарист,какво получаваме? Никъл е съумял да изцеди максималното от всички - така че да постигне желаната ефирност,прозрачност,чистота,да внуши,че бъдещето ще е по-изчистено,отколкото би било нормално.И в тази по медицински стерилна обстановка поставя героите си-галеници и жертви на цивилизацията.

Защото не е ли така било винаги?

Има хора,които могат,но не искат.Други искат,но не могат.А трети искат и могат,но нямат късмет.

Редактирано от trapped79 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
"Роки" не е от филмите,в които всяка дума,жест,елемент,кадър имат смисъл.

Е поне за мене думите които са казани във филмите имат смисъл! Както се казва всеки има различни интереси,раличен вкус и различно мнение!Все пак благодаря за информацията за Гатака,но вече съм го гледал! :yanim: :bye:

Редактирано от Biased (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Предполагам,че и ти си там някъде там -в посочената възрастова граница.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

М не намирам връзката,но както и да е явно колкото повече одъртявам толкова повече оглупявам :clap:

Айде нема да са чепакме повече,да не вземем да обърнем темата :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човече, това е велик филм. Имам всички серии. И ги гледам по веднъж на 2-3 години. Това е история, която като гледам тръпки ме побиват от кеф !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

много хубав и поучителен филм по някога ми се изка да съм като Роки :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Четвъртият екшън от поредицата "Рамбо" с картечно-мускулестото участие на Силвестър Сталоун ще започне снимките си през октомври, след като продукцията претърпя редица отлагания, предава nameri.bg.

Според Сталоун най-големият проблем пред филма до момента бил, че главният герой нямал подходящ враг, който да дръзне да се изправи срещу Рамбо. Тъй като обикновено става дума за цяла държава, Сталоун като продуцент се чудел върху няколко особено вражески настроени държави, към които да се отправи. Това били Корея, държави от Близкия Изток, Африка, и в крайна сметка Бирма.

В новия филм ще видим пенсиониралия се Джон Рамбо, работещ в база за скрап на метали в Банкок.

Когато обаче група доброволци изчезват, местните се принуждават да се обърнат към услугите на човека-армия. Все още не е обявена премиерната дата, както е непонятен и факта, че филмът си няма дистрибуторска компания.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ооо,не и Рмбо,не съм заинтересована,даже мисля,че ще превъзхожда предишните само и единствено в качеството на картината... :hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига бе хора!Това си е класика,нима сте забравили времената когато се молихте някой да ви даде касетка с Рамбо.Филмът като цяло е без смисъл,но е култов.То,все едно да не гледате новите серии на Междузвездни Войни.Направо си е кощунство.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Стига бе хора!Това си е класика,нима сте забравили времената когато се молихте някой да ви даде касетка с Рамбо.Филмът като цяло е без смисъл,но е култов.То,все едно да не гледате новите серии на Междузвездни Войни.Направо си е кощунство.

Култов си е - още един филм като Рамбо 3 и може да не остане жив Руснак на земята :huh:biggrin.gif:)

Редактирано от DEAM (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Rambo V" ще се снима в България?

Очаква се снимките на петата част на екшън поредицата "Rambo" да бъдат в България. Причина за това решение на продуцентите са ниските цени за декори и статисти тук. Освен това, според тях, в България има места, които много напомнят на американския щат Аризона, където ще протича действието. Действието в петата част на филма ще проследи завръщането на героят на Силвестър Сталоун - ветерана Джон Рамбо от азиатската държава Бирма в родния му щат Аризона. През януари 2008 година на голям екран излезе последния до момента филм от "Рамбо" поредицата. Сценарият му бе написан от самия Сталоун, изиграл главната роля и режисирал лентата.

Източник: avtora

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.