Премини към съдържанието
Fifa

Бойко Борисов: Рано или късно ще направя партия

Препоръчан отговор

ГЕРБ не е партия, но аз рано или късно ще направя такава, заяви кметът на София Бойко Борисов на среща със симпатизанти на сдружението в Добрич Борисов подчерта, че Народното събрание е най-важната институция, където се коват законите. “Затова там трябва да имаме мнозинство, да променяме закони. Не си поставям за цел аз да бъда този човек. Искам да се намерят най-качествените хора”, обясни Борисов. Той подчерта, че заради това се опира именно на местните структури, защото хората по места най-добре познават проблемите. “Те ще посочват общинските съветници и депутатите, когато се трансформираме”, подчерта Борисов.

Попитан как ще гарантира, че в структурите по места ще влязат най-качествените хора Борисов заяви, че никога не е допускал шуробаджанащина и припомни, че като главен секретар на МВР не е назначил нито един свой човек и е работил със заварените подчинени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приветствам идеята на Бойко Борисов ,но смятам ,че ако наблегне на "партия " ще сгреши , защото у нас "Партия" се отъждествява с "олигархия" - което е следствие от 15 години "демокрация".

По-добре е ГЕРБ да си остане сдружение или каквото там е решил да бъде , ако иска да има подкрепа, и желаещи да се запишат в него. То и СДС в началото беше само Съюз , и всичко беше добре , но когато стана Партия , с любимия вожд Костов нещата коренно се промениха - чак се обиди на целокупния български народ ,защото остана "неразбран".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе и тоя е само на приказки,не го видях нещо да свърши.Само гледа да се показва по медиите,аз мисля обаче че хората виждат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Абе и тоя е само на приказки,не го видях нещо да свърши.Само гледа да се показва по медиите,аз мисля обаче че хората виждат.

Според мен той не се натиска-те го гонят ,за да го показват. Но всеки има право на шанс ,още повече ,че на някои дадохме 2 шанса и отгоре даже. Нека бъдем търпеливи и без друго нямаме избор.

Не знам защо , но аз му вярвам повече,отколкото на другите .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Според мен той не се натиска-те го гонят ,за да го показват. Но всеки има право на шанс ,още повече ,че на някои дадохме 2 шанса и отгоре даже. Нека бъдем търпеливи и без друго нямаме избор.

Не знам защо , но аз му вярвам повече,отколкото на другите .

Не се натиска за пред хората,всичко е добре скроен пиар.Той нали оправи дупките та сега партиец ще ми става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колкото и да отричаше в началото на неговата "кариера", като кмет , то беше ясно ,че и до тук ще се стигне.В началото са много добри- всичко обещават,всичко дават и накрая какво НИЩО. Само се заблуждаваме ,че някой ще спази дори и малка част от своите предизборни обещания. Дори и да направи своя партия, аз лично се съмнявам,че тя ще бъде нещо по-различно от вече съществуващите.Ако той самия да речем ,че НЕ ЛЪЖЕ,НЕ КРАДЕ и т.н. невярвам неговите съпартиици (" най-качествените хора”) да са света вода ненапита. С това съзнание,което преобладава в нашите съграждани (аз да съм добре,па вуте нека е зле) скоро до никъде няма да стигнем,а да не говорим да се оправим и като държава. sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.