Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам 1 проблем при форума ми и 1 въпрос..
1. Когато кача стил в форума ми той не ми излиза за активиране, а ми излизат само prosilver и subsilver. ( phpbb3 ) Как мога да го оправя?
2. Как мога да променя текста отгоре в форума ми където пише phpbb3, а също така и горе където пише "your domain, text here"?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От много време не съм се занимавал с такива форумчета, но phpbb3 и your domain, text here, можеш да ги промениш от настройките. Ако не се лъжа phpbb3 е картинка, която можеш да замениш, а текста се променя.

Редактирано от GoodfeIlas (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Нещо не качваш стилът както трябва.

2. Променяше се от настройките на форума или от лице на форума .. Не мога да ти кажа точно, но някъде от тези 2-те.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам 1 проблем при форума ми и 1 въпрос..
1. Когато кача стил в форума ми той не ми излиза за активиране, а ми излизат само prosilver и subsilver. ( phpbb3 ) Как мога да го оправя?
2. Как мога да променя текста отгоре в форума ми където пише phpbb3, а също така и горе където пише "your domain, text here"?

Аз имам последна препоръка: прочетете правилата на форума!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.