Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

DeSsYt0

Beats Audio колонки

Препоръчан отговор

Здравейте. Отново не съм напълно убедена, че това е правилният раздел, в който трябва да поставя темата... Но се надявам да е правилният. Както и да е... Коледните празници наближават (макар и да не са много близо, остават два месеца) и вече планирам какво да си купя за тях... След миналогодишния избор на периферия се отказах от всякакви гейминг периферни устройства, така че съм се насочила към колонки. Нa Beats. Скъпо удоволствие си е, но мога да си го позволя. Ето това съм си избрала като първи вариант. В официалния сайт на Beats цената е 180 долара, което е близо 255 лв., а в Техномаркет е 399лв. :eek: И двата варианта мога да си ги позволя, но естествено, ще избера по-изгодния. Не съм сигурна още обаче дали това ще е крайният избор - имате ли някакви наблюдения върху този тип устройства. Насочила съм се към тази марка, защото HTC-то ми има вградено Beats Audio и съм много доволна от него (страхотно е! :whist: ) Та въпросите ми са имате ли някакви забележки към този продукт, колко може да се увеличи звука, защото не е много голямо (на мен си ми трябва малко) и общо взето това е + вашата оценка, ако може :) Както и ако имате някакви забележки към това, моля, предложете и други видове колонки, но пак такива малки, които също да извличат кристален звук.  :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом ти трябват малки колонки и искаш добър звук , и щом можеш да си го позволиш , вземай , но тези Beats , може да са много добри , но рекламите на всякаде , води хората до избор на Beats , а има много добри колонки , слушалки за по малко пари , но естественно не пише Beats 

JBL FLIP

също са добри портативни говорители , но нямат такава рекламация 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.