Премини към съдържанието
ivelin91993

Прекъснат кабел на слушалки + Мнение за Beast By Dre реплика

Препоръчан отговор

Здравейте,заглавието на темата е малко объркано,но не се сетих по-точно. :D

Имам слушалки A4Tech HS-800,чийто кабел е прекъснат в областта на контролера за звука и копчето за вкл/изк и сега се чува само от едната (лявата) мембрана на слушалките и микрофона не работи,също така от скоро имам мобилни слушалки Philips SHE2670BL,които не ми харесват. Въпросите ми са:

1. Колко лева ще ми излезе ремонта на слушалките A4Tech HS-800 (мисля да отида на телевизионния сервиз в Ст.Загора)

2. По-добри ли са Beast By Dre Studio реплика (чувал съм за репликите,че има някои успешни и някои прецакани,дори да оправя A4-Tech-а искам да имам отделни за слушане на музика),по-точно тази - http://prodavalnik.com/namalenie-na-slushalki-monster-beats-by-dr-dre-studio-hd-replika-s-mikrofon-i34003897 или предложете някоя друга реплика на Studio,с микрофон и вадещ се кабел и да е около 25лв. общо с доставка.

3. Мога ли да продам мобилните ми слушалки Philips SHE2670BL (взех ги за 10лв. от техномаркет преди 3-4 седмици и съм ги ползвал веднъж) или да ги заменя за някакви,каквито и да са,но да са черни?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Не съм сигурен, но сигурно около 10-15лв.

2. По-добре не взимай реплики. Вземи за 25-30 лева слушалки, които да не са реплика? За какво ти е реплика?

3. Нямам отговор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам реплики beats by dr.dre тапи и моят съвет е недей да купуваш каквито и да е било репилики (телефони, слушалки, таблети и т.н......).

Редактирано от ComerciaL (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето едно предложение за слушалки, които не са реплика.

SONY MDRV150

http://www.technopolis.bg/b2c/catalog/productdetailFromOutside.do?productguid=323081&scenario=&productarea=P11070201&detailScenario=Stereo-slushalka-SONY-MDRV150

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето едно предложение за слушалки, които не са реплика.

SONY MDRV150

http://www.technopolis.bg/b2c/catalog/productdetailFromOutside.do?productguid=323081&scenario=&productarea=P11070201&detailScenario=Stereo-slushalka-SONY-MDRV150

Всичко друго но не и това Сакато Сони. Достатъчно съм писал за всичките му недъзи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е какво му е на сонито? Аз съм имал 2 години слушалки сони и съм нямал никакви проблеми, докато накрая не ги развалих...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е какво му е на сонито? Аз съм имал 2 години слушалки сони и съм нямал никакви проблеми, докато накрая не ги развалих...

1. Пластмасата е страшно скапана. Руши се ужасно лесно точно там където слушалките се разгъват и свиват.

2. Пуснати на портативен плеър заглхват жестоко и брутално.

3. Нямат баси. Това което се чува от тях по скоро може да се опрличи на ниска среда над 80 хц, но не и на бас.

4. Не притежават никакви високи.

5. Крайно мъгляви и неясни високи среди. Аз лично притежавам 1 чифт Over EAR, 1 чифт ON EAR, и 3 чифта IN EAR и на базата на сравненото на тях, като бивш собтвеник на това Сони мога да кажа че е пълна излагация.

Over Ear & On Ear моделите ми са Audio-Technica ATH-M35, Beyer Dtx 501 p и двете слушалки мачкат Сонито и го правят на пух и прах. Вторите човек може да ги придобие срещу сумата от около 170 кинта с доставка от Италия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.