Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

RumenGeorgieff

Промяна на стойността на множество редове в MySQL

Препоръчан отговор

Здравейте,

въпросът ми е свързан с MySQL. Имам галерия с няколкостотин снимки за които коментарите са включени (разрешени). Някой може ли да ми каже как мога да изключа тези коментари (т.е. от 1 да станат 0) през phpMyAdmin без да си играя да го правя за всяка поотделно.

Прикачам принтскрийн със структурата на таблицата. Ред 12-ти. Там го промених по подразбиране да бъде 0 (за напред), но остава да променя и за вече съществуващите снимки.

Благодаря.

post-127015-0-00969900-1383300374_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

въпросът ми е свързан с MySQL. Имам галерия с няколкостотин снимки за които коментарите са включени (разрешени). Някой може ли да ми каже как мога да изключа тези коментари (т.е. от 1 да станат 0) през phpMyAdmin без да си играя да го правя за всяка поотделно.

Прикачам принтскрийн със структурата на таблицата. Ред 12-ти. Там го промених по подразбиране да бъде 0 (за напред), но остава да променя и за вече съществуващите снимки.

Благодаря.

update tablename set photo_allow_comments=1;

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Кристиян Йорданов
      Здравейте,
      Проблема ми е следния искам да направя Cloud в който всеки човек да може да се регистрира и да качва своите файлове обаче да не може другите потребители да виждат файловете на даден потребител. С други думи само той да може да си го вижда моля дайте Totorial или код благодаря ви.
    • от minavazatoka
      Добър ден , искам да си напиша логин система .
      Въпросът е , някакви идеи и приложими насоки .
      Не ми трябва код , начинаещ  съм и искам да се усъвършенствам  в писането на php и mysql и свързването им .
      Искам насока как да си вържа php и mysql  при валидиране на име и парола .
      Благодаря предварително .
    • от e_miloshev@abv.bg
      Имам един колега, който постоянно ни се "кара" ако ползваме LEFT JOIN в заявката. Казва ни да я ползваме в крайни случаи. 
      Не ми се струва много логично, щото като не ползваш LEFT JOIN трябва да направиш една нова заявка, за да вземеш параметъра от другата таблица.
      Та не е ли по-добре да е с LEFT JOIN?
    • от Buljobs.bg
      IT Екипът на Booking.com ще бъде в София по повод YAPC::Europe 2014 и организира среща с всички, които биха желали да научат повече за начина на работа в компанията и да станат част от IT отдела на Booking.com в Амстердам. Не пропускайте възможността да се срещнете с хората зад една от най-големите Perl-базирани уеб системи и да откриете нови кариерни пътища.За повече информация и регистрация:http://www.buljobs.bg/booking/meet-up/booking_sofia.html

За въпроси относно тази публикация: info at buljobs dot bg
    • от gery.avonavi
      Търся програмист на свободна практика за работа по разнообразни проекти - дългосрочно.Отлично познаване на php (oop, pattern design) MySQL.  Познаването на Zend/Symfony е голям плюс.Моля изпращайте проектите по които се работили на мейл gery.avonavi@gmail.com 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.