Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте!Имам един таблет на който принципно чета книги,които ги свалям и ги качвам на таблета.Почти веднъж месечно свързвам с usb 2.0(което го получих заедно с таблета) таблета към компютъра.И си работеше нормално.Но днес реших да го свържа и не работеше.Първо когато го свързах чаках доста време да зареди и се учудих после Windows ми каза,че това usb е не разпознато или не работи правилно и да пробвам в друга usb дупка.Пробвах в 4 usb дупки,но нищо.Андроидът също не отчита,че е свързан.usb дупките също са 2.0 като usb-то.Какво да правя?Дали пък не е нещо от таблета или Windowsa?Работеше си нормално.Дали може да се оправи или направо да купувам от някъде и ако да откъде? Таблетът:Prestigo Multipad 3370B с андроид 4.04 Ос:Windows 7 x32

Редактирано от KaldataX (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам, че си се сетил да рестартираш таблета.За всеки случай хвърли едно око на "device manager" на компютъра. Погледни и usb кабела за свързване, да няма някъде пречупено или скъсано.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Другата причина е Autorun на картата памет на таблета, за да не го разпознава ПЦ-то, ще и трябва форматиране, но всичко е възможно вкл. и колегата отгоре както се изрази. Пробвайте с различни портове на персоналния компютър докато не се получи контакт.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

99% вероятност да е кабела. Имах допреди 1-2 часа същия проблем, само че с телефон (htc wildfire s) пробвах с друг Usb кабел и сега всичко е ок.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

99% вероятност да е кабела. Имах допреди 1-2 часа същия проблем, само че с телефон (htc wildfire s) пробвах с друг Usb кабел и сега всичко е ок.

Пробвах с друг,който не е на таблета и се получи. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.