Премини към съдържанието
howk

Проблем с DATA кабел за Самсунг Е330

Препоръчан отговор

Пробвам вече втори USB кабел за Самсунг Е330,като сегашният уж е оригинален(ако може да се вярва на надписа на USB конектора-made in Korea,model:PCB037DBE,S/NRT1TA28AS),свалих драйвера за него от http://samsung.com/-PIMS,обаче след инсталиране не ми "познава" телефона.Смених и USB-портовете,но не би...Ако някой има идея как да реша проблема ще съм благодарен sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква ти е операционната система. Да не би да нямаш поддръжка на USB? Може да е глупав въпрос, но не си казал дали USB-тата са изпробвани че работят. Провери за някой patch към софтуера на телефона, може да е нужно нещо допълнително от Самсунг Е330 за да заработи, а не само драйвер-а на кабела.

Редактирано от qip (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

C Windows XP съм.USB-портовете работят защото към тях са включени различни периферни устройства,в т.ч. и дата кабел за Siemens C65(работи).PIMS-менаджера съм го свалил от сайта на Самсунг и е за конкретният модел GSM.Колкото и абсурдно да е,за себе си стигам до извода че този модел телефон няма такава подръжка.Евентуално за смяна на софтуера се използва сервизен кабел с който не разполагам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

/offtopic

А от къде си взе кабела ? Намира ли се някъде на тънкана, защото моя апарат е същия ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като свържеш телефона и пц-то с кабела виш дали няма опция някаде из телефона за пускане на USB-то. Защото на моя е така свързвам пускам опцията и пц-то разпознава телефона!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имам един въпрос ?

драйвера какво представлява ? инсталационен файл (.ехе) или конфигурационен ( тоест .ini файл)

или и двете ?

ако е .ini знам как да стане работата или дори да е и .ехе и .ini има един трик, ако искаш се свържи с мене skype account : exugna

пиши и ще видя както мога да напрая cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.