Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

здравейте,имам нужда от помощ.приятелката ми има да реши една задача за един реферат но нищо не разбира и затова моля ако някой може да реши това да помогне.ето задачата:

зададен е едномерен масив от цели числа a0,a1...an-1да се състави програма която създава нов масивA0,A1...A-1като стойноста на  A е равна на броя на ненулевите числа

Редактирано от sluncho82 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте,имам нужда от помощ.приятелката ми има да реши една задача за един реферат но нищо не разбира и затова моля ако някой може да реши това да помогне.ето задачата:

zadaden e ednomeren masiv ot celi 4isla a0,a1...an-1da se sustavi programa koqto suzdava nov masivA0,A1...A-1kato stoinostta na a! e ravna na broq na nenulevite 4islana A

1. направете си труда да го напишете на кирилица!

2. направете си труда (вие или приятелката ви) да напишете нещо!

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз поствам тази тема тук защото не съм се занимавал със с++ а задачата трябва да бъде решена до събота.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз поствам тази тема тук защото не съм се занимавал със с++ а задачата трябва да бъде решена до събота.

Е и? В крайна сметка приятелката ти или ще получи двойката която заслужава или трябва спешно да си потърси друг приятел дето разбира от С++.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.