Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

sluncho82

помощ за една задача

Препоръчан отговор

здравейте,имам нужда от помощ.приятелката ми има да реши една задача за един реферат но нищо не разбира и затова моля ако някой може да реши това да помогне.ето задачата:

зададен е едномерен масив от цели числа a0,a1...an-1да се състави програма която създава нов масивA0,A1...A-1като стойноста на  A е равна на броя на ненулевите числа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте,имам нужда от помощ.приятелката ми има да реши една задача за един реферат но нищо не разбира и затова моля ако някой може да реши това да помогне.ето задачата:

zadaden e ednomeren masiv ot celi 4isla a0,a1...an-1da se sustavi programa koqto suzdava nov masivA0,A1...A-1kato stoinostta na a! e ravna na broq na nenulevite 4islana A

1. направете си труда да го напишете на кирилица!

2. направете си труда (вие или приятелката ви) да напишете нещо!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз поствам тази тема тук защото не съм се занимавал със с++ а задачата трябва да бъде решена до събота.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз поствам тази тема тук защото не съм се занимавал със с++ а задачата трябва да бъде решена до събота.

Е и? В крайна сметка приятелката ти или ще получи двойката която заслужава или трябва спешно да си потърси друг приятел дето разбира от С++.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.