Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

mario_ju

Влизане в настройките на рутер DLink

Препоръчан отговор

Здравейте! Проблема ми е следния: В службата имаме 3 рутера- двата са ТП-Линк а третия Д Линк. В настройките на първите два влизам с IP 192.168.0.1 и съответно 192.168.1.1. Рутера D Link обаче е недостъпен, освен това е в заключена стая и дори не мога да видя модела му. Нямаме системен администратор и няма кого да попитам. Има ли начин да вляза в настройките му за да видя паролата му за безжичен достъп?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Проблема ми е следния: В службата имаме 3 рутера- двата са ТП-Линк а третия Д Линк. В настройките на първите два влизам с IP 192.168.0.1 и съответно 192.168.1.1. Рутера D Link обаче е недостъпен, освен това е в заключена стая и дори не мога да видя модела му. Нямаме системен администратор и няма кого да попитам. Има ли начин да вляза в настройките му за да видя паролата му за безжичен достъп?

Другите два не ви ли стигат за wi-fi, как така, затворена стая, никой няма ключ, никой няма достъп, а пък има wi-fi? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Другите два не ви ли стигат за wi-fi, как така, затворена стая, никой няма ключ, никой няма достъп, а пък има wi-fi? 

Да кажем, че колежката е стисната и не иска да споделя. А когато работя до нейния офис ще имам по- силен сигнал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да кажем, че колежката е стисната и не иска да споделя. А когато работя до нейния офис ще имам по- силен сигнал.

Задоволявате се с това, което е налично. Или се обръщате към шефа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Задоволявате се с това, което е налично. Или се обръщате към шефа

Да се обърна към шефката, значи да злепоставя колега! Знаеш ли какво е да те мрази жена ;) Мерси! Ще се задоволя с това, което имам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.