Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, ще си взимам субуфер за колата и моля за съвет. Към момента се колебая между няколко:

1)  BLAUPUNKT GTT-1200 SC/GTB-1200 SC

2) KENWOOD KSC-W1200T

3) ALPINE SBE-1044BR

Избрал съм си и усилвател  BLAUPUNKT GTA-4 SPECIAL 2011 . Бюджета ми за двете не искам да надвишава много повече от 250лв. Приемам и други предложения, но да са с кутия/туба, не ми се занимава с ръчен труд...

Предпочитам качествения звук пред мощността...  

П.П  Горе упоменатите марки/модели се продават в двата най-известни магазина за техника (не ги пуснах с линкове, за да не се приеме за реклама... и двата започват с "techno..." )

Благодаря предварително за помощта!

Редактирано от Nikolay Hristov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам активен суббуфер Blaupunkt gtb 8a, закупен от техно бакалия и мога да кажа, че въпреки малките си размери 8 инча /20 см./ вади изключително приличен бас и е перфектното допълнение /за малко пари/ към оригиналната стерео система на автомобила. Погледни на Blaupunkt, в техномагазините, има бас пакет /буфер с усилвател/ за около 150-160 лева. Заслужава си. Може да погледнеш и Blaupunkt Blue Magic XLB-300A, но е около 300 лева. Можеш да го купиш онлайн по-евтино.

Редактирано от andreygg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам активен суббуфер Blaupunkt gtb 8a, закупен от техно бакалия и мога да кажа, че въпреки малките си размери 8 инча /20 см./ вади изключително приличен бас и е перфектното допълнение /за малко пари/ към оригиналната стерео система на автомобила. Погледни на Blaupunkt, в техномагазините, има бас пакет /буфер с усилвател/ за около 150-160 лева. Заслужава си. Може да погледнеш и Blaupunkt Blue Magic XLB-300A, но е около 300 лева. Можеш да го купиш онлайн по-евтино.

Ами тези които предложих мисля, че са доста пи-добри като параметри от този комплект. Иначе и той сякаш не е лош, а и е изгоден, но не съм убеден за качеството...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от даниел павелов
      Здравейте! Имам един проблем. След много разговори с майка ми се отказах от рисуването и сега се чудя с какво да следвам след 12-и клас, аз сега съм 11 - и клас. Дайте ми съвет. Търся някоя специалност, след завършването, на която да имам реализация и добро заплащане....
      По български съм добре
      По история брилянтен
      По английски живот и здраве ще държа изпит този септември за c1, но като цяло не ми вървят езиците
      По география съм добре.....
    • от canko99
      Здравейте! Почнах да правя дървен модел на една лодка от дърво, няма да я пускам във вода само ще си я гледам. Та мисълта ми е бихте ли ми предложили материал, от който да го направя? Мисля сърцевината на кабината да я направя от фибран, да ви попитам има ли пяна по-твърда от фибрана, или тя е най-твърдата. После фибрана ще го покрия с епоксидна или полиестерна смола, коя от тези смоли е по - здрава и надеждна, т.е. няма да се напука и моделът ще издържи вовек и веков.  другият ми вариант е да облепя фибрановата кабина с глина и да я грундирам и после боядисам и   лакирам ще ползвам такава глина, ще се напука ли  кой от посочените начини е по-удачен с глината или с смолата? Благодаря ви предварително!

• от Божидар Борисов
      Здравейте!
      Въпроса ми е следния: имам бюджет 5000лв.(+~1000 за обслужване).
      За сега съм се спрял на следните автомобили: Renault Megane II Diesel(тук съм в дилема 1.5 или 1.9), Mazda 3 1.6D, Volvo S60(като цяло волво като модели по голямата част ми допадат), Alfa Romeo 147 1.9 JTD, Opel Astra 1,6.
      Това, което търся в една кола е да е удобна от към интериор,да има някой екстри(климатроник,мултиволан), не търся супер мощна печка, порядъка на 110-130 коня 1.6-2.4 е достатъчно за да може и да не харчи твърде много.
      Спрял съм се предимно на дизелови двигатели и ги предпочитам, затова съм писал опела като краен вариант тъй като те вътре са като каруци имат 2 "врътки"   и седалките са :X.
    • от BMW Маниак
      "Колеги" шофьори колко километра минавате годишно зад волана на личния си автомобил ?
      Като подкрепа към километрите се приема само снимков материал че на форумни балони и празни приказки по седенки съм се наслушал.
      Наскоро прочетох че имало шофьори къде минавали по 300 000 годишно !!! И малко останах доста позачуден как става тоя номер.
      Друг лауреат пък въртял по 70 на ден ама се оказало че събота и неделя не се смятали ама били 22 000 на годин, аве смешки от всякъде.
      Та дайте да говорим със снимки и през време да си показваме пак километражите и да изчисляваме.

2013 април беше на 0Км

Август 2013 беше на 0км

Или 278 000 за по малко от 5 години.

• от fanatika.hr.at
      Здравейте разполагам с лаптоп ASUS K550vx вече почнах да си задавам въпроса дали при играене (а лаптопа се води бюджетен гейминг) е нормално да вдига 95градуса. Като всичко е на макс и клокнато.
      Пастата е сменена почистен е и всичко трябва да е наред. 
      Давайте съвети.

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.