Премини към съдържанието
bo6ko

5 млн. e цената на Домовчийски

Препоръчан отговор

Пет милиона евро е цената на Валери Домовчийски. Срещу тази сума ръководството на клуба е склонно да се раздели с младока. На 10 май Валери Домовчийски ще навърши 20 години. Интерес към него проявяват Шалке 04 и ЦСКА (Москва). Нападателят изработи гола на Емил Ангелов за равенството между двата отбора в Гелзенкирхен от четвъртфиналите за Kупата на УЕФА, а есента се разписа във вратата на ЦСКА в Москва в груповата фаза на УЕФА. Още тогава президентът на ЦСКА Евгений Гинер предложи на Тодор Батков Домовчийски да остане в руската столица. Собственикът на Левски обаче отклони офертата.

- Интерес може и да има към наши играчи, но до момента няма нещо конкретно. Левски направи добри мачове в Европа и водещите клубове са забелязали това. Дали ще се разделим с някого, ще решаваме след края на сезона - коментира изпълнителният директор по финансовите въпроси Константин Баждеков.

7 дни спорт

Дано само да не разпродат отбора sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май ще си замине така ми се струва на мене

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ти па недей тъй!

така е според мен може и да греша но за тези пари май ще има Чао Чао

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Левски искат доста пари за него,но има защо.Много переспективен футболист.Все пак е на 20 години.Според мен Левски трябва да изчака,да се види дали ще могат да влезнат в групите на шампионската лига.Няма нищо лошо да го продадат,да се развива в някои по силен клуб на запад.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
така е според мен може и да греша но за тези пари май ще има Чао Чао

5 милиона е цената,която слагат,а не че някой иска да го купи за тези пари.

Валери трябва да остане поне още един сезон в Левски.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.