Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравей те значи проблем нямам   но се чудя сега клока дали ми е свестен тъи като сам го направил с насройките от самото дъно имаше опция 4,8 и сам  го поставил така 

Процесора  и дъното се знаят, рама ми е Patriot Extreme Series 2000Mhz ( клок до 2133 което е мах. за това дъно ) рама по принцип е триканален но ползвам само 2х2GB третата броика ми прави краш.Охлаждането е на Corsair h50( Водно ) с два вентилатора на радиатора Push/Pull.

да си променям ли настроиките от биоса ръчно или да си ги оставя системата ми работи  без проблеми иначе като играя на  Battlefield 4 не вдигам повече от 70-78 Градуса.

Публикувано изображение

CPU-Z Validator 4.0.htm

Редактирано от Krasimir Bojkov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей те значи проблем нямам   но се чудя сега клока дали ми е свестен тъи като сам го направил с насройките от самото дъно имаше опция 4,8 и сам  го поставил така 

Процесора  и дъното се знаят, рама ми е Patriot Extreme Series 2000Mhz ( клок до 2133 което е мах. за това дъно ) рама по принцип е триканален но ползвам само 2х2GB третата броика ми прави краш.Охлаждането е на Corsair h50( Водно ) с два вентилатора на радиатора Push/Pull.

да си променям ли настроиките от биоса ръчно или да си ги оставя системата ми работи  без проблеми иначе като играя на  Battlefield 4 не вдигам повече от 70-78 Градуса.

Публикувано изображение

Свалете си Prime95 и пуснете тест за 2-3 часа, като няма да е зле да следите температурите от време на време. Ако системата си остане стабилна значи нямате проблем с клока. И м-у другото трудно ви се разбира от начина на писане

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свалете си Prime95 и пуснете тест за 2-3 часа, като няма да е зле да следите температурите от време на време. Ако системата си остане стабилна значи нямате проблем с клока. И м-у другото трудно ви се разбира от начина на писане

mdaaaaaaaa 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.