Премини към съдържанието
М.Божилов

Някой има ли идея как се сглобява водно охлаждане на GPU(отворен процес)

Препоръчан отговор

Здравейте,Бих искал да ви питам да ли някой знае как се сглобява водно охлаждане за GPU-то(отворен процес) и какви компоненти трябват.Благодаря предварително!

Редактирано от М.Божилов (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би ли пояснил какво разбираш под "отворен процес", защото за мен е това:Публикувано изображение

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Offtopic: Да харесаш свой пост е все едно да се обърнеш в кенефа след голяма нужда.... Относно темата ти има доста материал в интернет "бездната" .... Вчера го казах "Търсачките не ядът хора" 

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търсих в интернет,но това което открих не ми е достатъчно в смисъл,че искам пояснения от българин за напрамир какъв fitting ми трябва 1/2 или някъв друг,tubing и помпи.Под отворен процес имам предвит като на Origin компютрите-www.originpc.com

Би ли пояснил какво разбираш под "отворен процес", защото за мен е това:Публикувано изображение

Това подразбирам https://www.google.bg/search?q=water+cooling+gpu&client=ms-android-samsung&hl=en-GB&source=android-browser-type&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=RXiGUv2yM8fQsgb1o4H4Cg&ved=0CAgQ_AUoAA

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Измери разстоянието от помпата (там където би я поставил) до процесора , от процесора до видео картата от видеокартата до радиатора от радиатора до резервоара (пак където би го поставил) пак до помпата сложи му още един метър и си готов колко шлаух ти тряябва

За фитингите зависи от водните блокове, резервоара и помпата. Би трябвало да има информация за продукта и какви фитинги се препоръчва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.