Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

androidnew.bg

Предложения эа смартфон ?

Препоръчан отговор

Здравейте, моля да ме посъветвате какъв смартфон да си взема. По възможност около 600-650 лева. Ще се използва за интернет, снимки, игри, разговори .. за всичко - да издържа на натоварване. Ако е възможно марката да е htc, sony или самсунг, защото съм по-склонен към тях. Бях се спрял на  Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy s4 мини, Sony Xperia ZR (но може би трябва да изчакам да му падне цената) или HTC one мини, но после се отказах. Моля препоръчайте ми някой  смартфон, който отговаря на изискванията ми! Благодаря предварително !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво не ти харесаха тези модели, че се отказа от тях?... Защото си изброил най-вероятните предложения. Аз мога да добавя само Samsung Galaxy Note 2 към тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво не ти харесаха тези модели, че се отказа от тях?... Защото си изброил най-вероятните предложения. Аз мога да добавя само Samsung Galaxy Note 2 към тях.

Не че не ми харесват, но просто има твърде много телефони на пазара и не мога да реша. Предполагам, че ще взема някой от тези, но не мога да избера кой.

Все пак като се дават пари човек иска да вземе най-доброто. Благодаря за предложението !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих ти предложил Samsung S3 или Note 2 ... Samsung S4 mini е урязан от всякаде ... както всички mini версии ... или Nexus 4 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

S3 или Note II... въпрос на личен избор ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих ти предложил Samsung S3 или Note 2 ... Samsung S4 mini е урязан от всякаде ... както всички mini версии ... или Nexus 4 

Хммммм ами сега. Толкова много  варианти , да се чудя кой да избера и като го взема да не се ядосвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sony Xperia ZR е с малко по-добри характеристики от Nexus 4 или S III. Но разликите не са кой знае колко значителни. Въпрос е и на вкус.Това са най-добрите варианти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хммммм ами сега. Толкова много  варианти , да се чудя кой да избера и като го взема да не се ядосвам.

Ами колега ... Nexus 4 или Note 2 са телефоните които няма да те е яд като ги вземеш ... бих те съветвал да търсиш Nexus 5  от чужбина там е по 349 долара което е 510 лева ... на половин цена на която се продава ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.