Премини към съдържанието
Metinr

Проблем със процесора, windows или вирус

Препоръчан отговор

Извинявам се дано не съм объркал мястото на темата.Здравейте имам следния проблем когато си взех компютъра той беше втора употреба 2гб рам nvidia 7600gs 256мб и двуядрен 2.8.Всичко си беше на ред върви си всичко но аз играя counter strike 1.6 и тогава си го сложих да го пробвам и вървеше със 100fps но от време на време излизаше 1 линия на екрана от лявата страна тънка и продължава до средата някъде и за секунда сече и спира и това го правеше след това преинсталирах windowsa на 7 с 32bit и когато пробвах пак си вървеше без изобщо да забива нямах проблеми.Аз даже я играя на минимални настройки 640.480 на 16bit и си лети :D.Нямал съм проблем с това повече от 3 4 месеца и днес влизам да играя както всеки ден и отново този път без линията просто насича на моменти през няколко секунди все едно инсталирам нещо или се мъчи нещо компютъра а то нищо не е пуснато само играта гледах процесите преинсталирах дриверите на видео картата сащаща работа мисля, че е от процесора нещо се мъчи и това е само с тази игра така да сече пробвах и с друг counter и при него е така не знам какво да правя вирус ли е това как да проверя по обстойно някакви процеси да разбера какво става защо се товари компютъра от тази безобидна игра дето съм я пуснал и на минимално никаква идея си нямам това как се получи пак всеки ден дефрагментирам, почиствам регистри трия истории глупости и нямам никакви активни програми поддържам го много добре и той.. :D моля ви да ми дадете някаква идея как да разбера от какво е то най - лесно е да го преинсталирам но е много работа и толкова програми на ново пък и може пак да се появи отново ако разбера от кое е да го оправям и за напред това е. Благодаря :)

post-339990-0-42381900-1384557348_thumb.

Редактирано от Metinr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Авторе, както си отворил Таск Мениджъра на раздел Процеси, долу в ляво пише "Show processes from all users". Taка ще видиш всички процеси и пусно нов шот.

Редактирано от Касперски (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С Windows XP мисля ще върви по-добре компютъра.С Process explorer ще се види по-добре.

http://technet.microsoft.com/en-us/sysinternals/bb896653

Редактирано от Alex&Vanko (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази сутрин ставам ядосан и си мисля, че ще трябва да се преинсталира и пускам пак играта да пробвам пак и то пък взе, че сега не сече а вчера рестартирах компютъра над 5 пъти и не се оправи а днес му няма нищо не мога да разбера какво беше това ако излезе пак проблем ще пиша ако вие имате някаква идея какво може да е било това аз не се сещам за нищо и не мога да го разбера тоя куфар какво му става. :D Благодаря за бързите отзиви :)

Редактирано от Metinr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И ти как решаваш, че ти сече компютъра, А НЕ ИГРАТА? Щом няма никакви други проблеми с никакви други игри,  би следвало, че хардуерен проблем (процесора) НЯМА, пък и процесора е последната част, която ще замине от една компютърна конфигурация. 

Ако играеш в мрежа за мен отговора е ясен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И ти как решаваш, че ти сече компютъра, А НЕ ИГРАТА? Щом няма никакви други проблеми с никакви други игри,  би следвало, че хардуерен проблем (процесора) НЯМА, пък и процесора е последната част, която ще замине от една компютърна конфигурация. 

Ако играеш в мрежа за мен отговора е ясен.

играта ми върви със повече от 100fps не ми сече обясних, че това беше когато го взех след като го преинсталирах нямах проблеми и просто тогава пак насичаше върви си гладко и както върви за секунда секне и продължи играта е много лека ето Минимални: 500 Mhz процесор, 96MB RAM, 16mb видеокарта, Windows XP, мишка, клавиатура, интернет връзка

Препоръчителни: 800 Mhz процесор, 96MB RAM, 32mb+ видеокарта, Windows XP, мишка, клавиатура, интърнет връзка

а със други много по натоварващи и искащи повече рам и видео не сече и не е проблема във играта а във компютъра и както обясних на другия ден като по магия се оправи..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тия изисквания ги забрави относителни данни са след всички пачове и ъпдеити и модове на карти на играта.

може да е истина за оригиналния half-life при който това си беше и си е един глупав мод

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.