Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

аддс

Два windows-са на един комп.

Препоръчан отговор

Значи искам да попитам как мога изтрия единия windows имам два windows и двата са PX единия е в C а другия в D искам да трия този дето е в C-то а този дето е в D-то да остане някои можели да ми каже как става мерси предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи искам да попитам как мога изтрия единия windows имам два windows и двата са PX единия е в C а другия в D искам да трия този дето е в C-то а този дето е в D-то да остане някои можели да ми каже как става мерси предварително.

С формат на дяла и препряване на буут лоудера. Голяма играчка ще е така, но друг начин не знам, освен чиста преинсталация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е моя работа но за какво ви е Уиндус да ви е Д?Както каза колегата е чиста пре-инсталация?! Защо?, ще попитате! -Ами защото от там се изриват и двата дяла на ц и д и могат да се разделят на ново и примерно да се инсталира на ц а останалото като ваша информация да се съхранява на Д всеки човек прави така (или сигурно искате да сте различен от обществото?! :Д) Както и да е направете чиста пре-инсталация, защото в момента не знаете кой уиндоус се използва от компютъра в момента. Дали е на Ц или Д божа му работа и в двата случая когато сте влезнали няма да ви позволи формат на един от дяловете след като сте вкл. ОС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.