Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
аддс

Два windows-са на един комп.

Препоръчан отговор

Значи искам да попитам как мога изтрия единия windows имам два windows и двата са PX единия е в C а другия в D искам да трия този дето е в C-то а този дето е в D-то да остане някои можели да ми каже как става мерси предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи искам да попитам как мога изтрия единия windows имам два windows и двата са PX единия е в C а другия в D искам да трия този дето е в C-то а този дето е в D-то да остане някои можели да ми каже как става мерси предварително.

С формат на дяла и препряване на буут лоудера. Голяма играчка ще е така, но друг начин не знам, освен чиста преинсталация.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е моя работа но за какво ви е Уиндус да ви е Д?Както каза колегата е чиста пре-инсталация?! Защо?, ще попитате! -Ами защото от там се изриват и двата дяла на ц и д и могат да се разделят на ново и примерно да се инсталира на ц а останалото като ваша информация да се съхранява на Д всеки човек прави така (или сигурно искате да сте различен от обществото?! :Д) Както и да е направете чиста пре-инсталация, защото в момента не знаете кой уиндоус се използва от компютъра в момента. Дали е на Ц или Д божа му работа и в двата случая когато сте влезнали няма да ви позволи формат на един от дяловете след като сте вкл. ОС.

Редактирано от ST305 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.