Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Шри Компютърджи

WMP12 - субтитри

Препоръчан отговор

Аз съм с Win 7 Ulti SP1 x64 и Windows Media Player версия 12.0.7601.17514. Искам да гледам един филм но не знам как да заредя субтитрите. Не си правете труда да ми препоръчвате други програми, искам да ползвам тази.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кодеци имаш ли бе тигре ? Субтитрите трябва да са точно едно към едно с името на файла с филма защото една точка да има разлика и ще ги зареди ама някой друг път . Със влачене  и пускане в плеара няма да ги пуснеш .Ако не стане по долу описания метод  може да си вградиш субтитрите във филма .

Показване на надписи или субтитри в Windows Media Player

Отнася се за следните издания на Windows 7

Starter

Home Premium

Professional

Ultimate

Enterprise

При възпроизвеждане на файл или DVD диск в Windows Media Player, включващ надписи или субтитри, информацията може да се покаже в Windows Media Player.

• [*]
Щракнете върху бутона СтартПубликувано изображение, изберете Всички програми, след което щракнете върху Windows Media Player.
Ако Player в момента е отворен и е в режим "Възпроизвежда се в момента", щракнете върху бутона Превключи в режим на библиотекаПубликувано изображение в горния десен ъгъл на приложението.
[*]

Щракнете върху менюто Възпроизвеждане, посочете Текстове, надписи и субтитри и изберете Вкл., ако е налично.

Ако менюто Възпроизвеждане не се вижда, трябва да покажете лентата с менютата. За да направите това, щракнете върху Организиране, посочете Оформление, след което изберете Покажи лентата с менюта.

[*]

Възпроизвеждане на файл или DVD диск, съдържащ надписи или субтитри. Субтитрите се появяват над DVD видеото, а надписите под видеочастта на Windows Media Video (WMV) файловете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става. Сложих си този пакет кодеци, нагласих имената да съвпадат а тази опция последната дето я предлагаш я бях задал още преди това обаче не ще да зареди субтитрите. 

Впрочем забелязах нещо много странно, имам 2 Windows Media Player-a:

http://prikachi.com/images/750/6760750H.png

http://prikachi.com/images/751/6760751i.jpg

И с никой от двата не става..

Обаче в коментарите под торрента откъдето изтеглих субтитрите никой не е споменал да има проблем с тях.

* с МРС стана :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става. Сложих си този пакет кодеци, нагласих имената да съвпадат а тази опция последната дето я предлагаш я бях задал още преди това обаче не ще да зареди субтитрите. 

Не се занимавай с този низвегнат (от всеки уважаващ себе си потребител) плеър! Сложи си PotPlayer или KMPlayer и всичко заспива. :go ahead: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като гледам първата картинка другия файл е архив та нормално да не тръгват. Като начало ги разархивирай.

Не че WMP поддържа субтитри. За целта ти трябва приставка наречена VobSub (VSFilter).

Не знам кой пакет кодеци си сложил но принципно във всеки го има та едва ли е от това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, аз в един момент се усетих че не трябва да е архив, разархивирах но така и не зареди тъпия WMP. C MPC стана, явно че него ще си го ползвам за филми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.