Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте. Искам да ми предложите аудио карта, която ще се използва за слушане на музика и трябва да е PCI-E защото за такава аудио карта ми е дъното. Ако може да не преминава 75 лева с доставка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Искам да ми предложите аудио карта, която ще се използва за слушане на музика и трябва да е PCI-E защото за такава аудио карта ми е дъното. Ако може да не преминава 75 лева с доставка

Щом е за музика се огледай за някой USB DAC на базата на чип PCM27xx. Ще си много по доволен от която и да е звукова карта в този ценови диапазон.

Ето един пример.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом е за музика се огледай за някой USB DAC на базата на чип PCM27xx. Ще си много по доволен от която и да е звукова карта в този ценови диапазон.

Ето един пример.

Звук през USB :tease2:

Това е твоята карта - ASROCK GAME BLASTER SB/GB LAN

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Звук през USB :tease2:

Това е твоята карта - ASROCK GAME BLASTER SB/GB LAN

Рече и отсече.

А колко пъти си слушал музика през качествен USB DAC.

И препоръчително е (а според мен задължително) една звукова карта за слушане на музика да има RCA изходи (чинчове).

Аз самият имам подобен USB дак на  "Фенкилер" имам и  Parasound D/AC1000  и съм ги сравнявал многократно. USB дака Естествено  остъпва, звукът му е  по остър, с по-напрегнато звучене, баса по-неестествен. Но разликата в цената е 10-15 пъти. USB дака стува 50-70лв а Parasound D/AC1000 е 700-1000лв.

Редактирано от svv78 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от taika
      Здравейте, искам да попитам дали е проблем, ако видео картата ми (Nvidia GeForce GTX 1050Ti 4 GB) при натоварване, предимно при игри (от рода на GTA 5, Assassin's Creed Origin, Need For Speed Payback) е нормално и безопасно за нея да е натоварена на 99%?
      Процесор: i7-7770HQ 2.80 GHz
      RAM: 8 GB
      (Lenovo Legion Y520)
      Благорадя!
    • от kolib4iata
      Здравейте.
      Искам да подобря звученето на Flac файловете с аудио (звукова) карта но не знам дали си заслужава да платя някоя 5.1 или 7.1 и да слушам само стереото.Никъде не можах да намеря стерео карта и моля по-запознатите да ми препоръчат такава ако има за 100-на лева.Сега слушам на дънското аудио което е с ALC887.Гледах и даковете но се информирах, че за да се възползвам на 100% от качеството на дигиталния сигнал всичко от компютъра трябва да е усилено до края, а моите тонколони се усилват от задния панел и е неудобно.Имат дистанционно но е по-удобно да си регулирам степента от windows.Кажете също с това дъно дали има смисъл да взимам изобщо нещо друго до 100 лева.
      Тонколоните са Edifier R1800T III
      Дъното e GA-Z77-DS3H
    • от dadino
      Мисля да си закупя нова видео карта.Бюджетът е 200 лева. В момента съм с NVIDIA 9500GT, като я използвам просто така, за да има видео   Конфигурацията ми е ASROCK B75 DGS,Pentium G2020, 4GB, XFX TS430, обикновен монитор. Смятам, че ще има някакво подобрение, въпреки старите части.
    • от bulio911
      Искам да ви попитам ще ми пасне ли това видео на дъното, ще влезне ли в кутията и захранването ще стигне ли?
      SAPPHIRE DUAL-X Radeon R9 280X DirectX 11.2 3GB 384-Bit GDDR5
      В момента конфигурацията ми е такава 
      Дъно: Gigabyte GA-780T-D3L
      Процесор: Amd Fx-6300, 3.50 GHz, 8MB, Socket AM3
      Видеокарта: GIGABYTE GeForce GTX 650 OC 2GB GDDR5 128bit PCIe
      Захранване: http://www.njoy.ro/PSU/600wrx
      Рам памет: 8GB не знам подробности за нея
      Хард диск: Seagate HDD ST1000DM003 1TB 64MB Cache SATA 6.0Gb/s 3.5"
      Кутия: Colorful PS-601  http://gtsmarket.com/Компютърна кутия Colorful PS-601
      И евентуално ако пасне какво ще постигна с поставянето и ? Примерно ще подкарам ли GTA V, Battlefield 1 на ултра настройки ?
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.