Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте по Коледа мисля да си направя нов компютър.Някакви предложения . Ще го ползвам за игри.Бюджет 600лв.Благодаря :)

Редактирано от pit
грешен раздел (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

600лв. трудна работа, а и до Коледа има още цял месец. Ето ти едно предложение все пак:Athlon II X4 760K 3.8GHz 4MB 100W FM2 BOX BlackASROCK FM2A55M-VG3 /FM24GB DDR3 1600 GEIL /BULKWD 500GB SATAIII AVGP 7200rpm 32MBTUL AX7770 1GBD5-HECM TM300 W/420W PFCОбща стойност - 617.96 лв. с ДДС http://nikem-bg.net/cart/1143p1r48356p1r46473p1r1001848p1r49114p1r43651p1rf.html

Ако може да се ползва нещо от стария комп ще е добре. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

DualCore Intel Pentium E5300, 2600 MHz 
дънна платка- ASRock G41M-VS (1 PCI, 1 PCI-E x16, 2 DDR2 DIMM, Audio, Video, LAN)
2 gb RAM памет
видео карта-nVidia GT 9500 (512mb)
монитор-samsung syncmaster 2032mw (1680x1060)
това ми е стария комп

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Харда не си казал какъв ти е, ако е на Сата ще може да го ползваш? Кутията също каква е? Другото е дали имаш намерение на ъпдейтваш след време, защото за начало и видеото може да се използва. Като цяло има много варианти и затова е добре да дадеш цялостна информация с какво разполагаш и какви намерения имаш относно ъпдейт и т.н. :)

Редактирано от Jotto_del (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нов съм и да попитам как да вида хард диска и кутията какви са :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Как да разберем с какъв хардуер разполагаме?

Със сигурност ще можеш да ползваш старта кутия, а ако захранването е качествено и то ще влезе в употреба.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Харда определено ще можеш да го ползваш, така че няма нужда да купуваш нов. Остава да кажеш кутията и захранването какви са.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имаш възможност снимай кутията и етикета на захранването и качи снимките.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И кутията мисля, че може да се ползва. Но ако се оразмери ще знаем със сигурност дали е така или не. А захранващия блок е ужасен така, както го виждам аз.

Ето едно предложение от мен без кутия и твърд диск:

Обща стойност - 624.03 лв. с ДДС - Количка

Ако се дадат още малко отгоре се взима кутия и захранващ блок, но излиза 650 лева. Конкретно за това говоря: CM K350 W/600W PSU 

Поздрави! 
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се за поставянето на друг сайт, но искам да изкажете мнение за този компютър : http://prodavalnik.com/4-yadren-geymrski-kompyutr-s-8-gb-ram-i35377413

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравйте,Баща ми ми вдигна бюджета на 800лв.Някакви предложения.Мисля стария компютър да го продам? Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравйте,Баща ми ми вдигна бюджета на 800лв.Някакви предложения.Мисля стария компютър да го продам? Поздрави!

Ползваш стария хард диск:

Обща стойност - 795.08 лв. с ДДС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

i3 е с 2 ядра и 4 threads. Не е баш четири ядрен. 6300 го водят шест ядрен, ама не е. По-точно е 3 модулен с 3 виртуални ядра.(threads) С i3 според мен са на едно ниво. 6300 можеш да го клокнеш, но с по-сериозно дъно и някакъв охладител. Аз бих взел i3.

Редактирано от Нико_ (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аха,а да попитам коя от тези видео карти е по-хубава(коя ще ми върши повече работа)-http://nikem-bg.net/computer-components/ASUS-HD7790-DC2OC-1GD5http://nikem-bg.net/computer-components/GB-R7-260X-2GB-GDDR5-GV-R726XOC-2GDПоздрави!

Редактирано от s7oik0 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.