Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте !

Преинсталирах си компютъра , качих си Windows 7.По време на инсталацията си форматирах дял ''C:" (50Gb) в който се намира операционната система. А дял ''D:" (450GB) не съм го пипал. След преинстала в Моя Компютър се появи само дял ''C". а другия не го засича. Та въпроса ми е : Има ли начин да го засече без да го форматирам , не искам да губя информацията ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте !

Преинсталирах си компютъра , качих си Windows 7.По време на инсталацията си форматирах дял ''C:" (50Gb) в който се намира операционната система. А дял ''D:" (450GB) не съм го пипал. След преинстала в Моя Компютър се появи само дял ''C". а другия не го засича. Та въпроса ми е : Има ли начин да го засече без да го форматирам , не искам да губя информацията ?

В мениджъра за управление на дискове дайте буква на този дял (става с десен клавиш)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има да. Контрол панел > Административни инструменти > Диспечер на устройствата > Диск Мениджмънт и просто активирай Д:/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.