Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Greak

TextEdit for Mac въпрос.

Препоръчан отговор

Здравейте. Имам въпрос за програмата TextEdit за Mac. Има една лента със стрелки:

Публикувано изображение

За какво е тази лента ? Цял ден се търся в нета и не открих нищо, само за горната лента с инструменти обяснения...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Имам въпрос за програмата TextEdit за Mac. Има една лента със стрелки:

Публикувано изображение

За какво е тази лента ? Цял ден се търся в нета и не открих нищо, само за горната лента с инструменти обяснения...

За табулациите т.е. къде ще отиде курсора ако натиснете таб клавиша

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Alexander Petrov
      Помогнете ми как да инсталирам последната версия на MacOs Sierra на лаптоп Asus x552mj и същевременно да имам Windows 10. Никога не съм го правил !
    • от Stoyannnov
      При опит за преинсталация MAC OS X LION 10.7.5 зависна на съобщението, че трябва да направи verification с apple, за да продължи инсталацията и така върти 5 часа вече. Wi fi има..... Има ли начин да се инсталира от външен носител?
    • от ErethoroN
      Здравейте,
      Ще карам накратко - търся кутия от Apple Power Mac G5, която ще използвам за модинг проект, който планирам от дълго време.
      Приемам всичко - само кутия, цяла работеща или неработеща система, система с липсващи части - всичко съдържащо кутия в прилично състояние на разумна цена.
      Приемам предложения и оферти.
      Предварително благодаря!

• от George Zaprev
      Здравейте.В офиса имаме 6 PC & 6 iMac компютри. Трябва ми програма, която да записва всичко (facebook,skype,programs....абе всичко) на някой клауд сървър и да може да се логваш през браузера на всеки компютър или телефон за да проверяваш инфото.Изрових интернет, но намирам или твърде скъпи програми, или такива,които работят само с Уиндоус или само с Мак.Изчерпан съм откъм идеи...помагайте Благодаря ви
    • от nitz
      при натискане на бутона за старт изписва това 
      /etc/master.passwd: No such file or directory
      /etc/master.passwd: No such file or directory
      -sh-2.05b#
      пробвах вече с ALT, CMD + S, CMD +R ....
      все изписва това
      компа е стар и мой приятел ми го подари, но имаше много снимки къде ми не и при триенето им може нещо да е отишло ....

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.